Plaża Open 2014
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt

WYNIKI

Wyniki turniejów PLAŻA OPEN 2013


Kęty - 13-16.06.2013 - Młoda Plaża Open / Mistrzostwa Polski:

Młoda Plaża Open dziewcząt:
Mitoraj / Gawęda - Dwornik / Handzlik 0:1 (3:21)
Krzempek / Bortliczek - Matusiak / Witkowska 1:0 (21:5)
Szlendak / Pietrzykowska - Kolasa / Młynarczyk 1:0 (22:20)
Chwierut / Waligórska - Brudny / Grzybek 0:1 (5:21)
Migdałek / Domasik - Dwornik / Handzlik 0:1 (10:21)
Krzempek / Bortliczek - Ogórek / Cibor 1:0 (21:10)
Merta / Merta - Szlendak / Pietrzykowska 0:1 (12:21)
Brudny / Grzybek - Kubica / Gruszlik 1:0 (27:25)
Chwierut / Waligórska - Migdałek / Domasik 0:1 (14:21)
Kolasa / Młynarczyk - Ogórek / Cibor 1:0 (21:8)
Matusiak / Witkowska - Merta / Merta 0:1 (18:21)
Mitoraj / Gawęda - Kubica / Gruszlik 0:1 (4:21)
Dwornik / Handzlik - Krzempek / Bortliczek 0:1 (7:21)
Merta / Merta - Kubica / Gruszlik 0:1 (17:21)
Migdałek / Domasik - Kolasa/Młynarczyk 0:1 (13:21)
Szlendak / Pietrzykowska - Kubica/ Gruszlik 0:1 (12:21)
Dwornik / Handzlik - Kolasa/Młynarczyk 0:1 (15:21)
Krzempek / Bortliczek - Kubica/Gruszlik 0:1 (16:21)
Brudny / Grzybek - Kolasa/Młynarczyk 0:1 (20:22)
Krzempek/Bortliczek - Brudny/Grzybek 0:1 (7:21)
Kolasa/Młynarczyk - Kubica/Gruszlik 1:0 (21:15)

Młoda Plaża Open chłopcy:
Krysta / Błasiak - Moch / Saduś 1:0 (21:17)
Kołodziej / Woźniczka - Bryja / Dobija 0:1 (10:21)
Tobiasiewicz / Kowalczyk - Kolasa / Janik 1:0 (23:21)
Osierda / Gadyk - Fijak / Bęben 0:1 (13:21)
Karaś  / Michalak - Wojtas / Glondys 1:0 (21:17)
Gruszka / Gardyński - Gibas / Matejko 1:0 (21:16)
Iwaszko / Handzlik - Banaś / Banaś 0:1 (11:21)
Śnieżek / Laszuk - Klimczyński / Pająk 1:0 (21:3)
Krysta / Błasiak - Bryja / Dobija 0:1 (7:21)
Tobiasiewicz / Kowalczyk - Fijak / Bęben 0:1 (10:21)
Karaś  / Michalak - Gruszka / Gardyński 1:0 (21:11)
Banaś / Banaś - Śnieżek / Laszuk 0:1 (13:21)
Klimczyński / Pająk - Iwaszko / Handzlik 0:1 (2:21)
Gibas / Matejko - Wojtas / Glondys 1:0 (21:19)
Osierda / Gadyk - Kolasa / Janik 1:0 (21:8)
Kołodziej / Woźniczka - Moch / Saduś 0:1 (20:22)
Iwaszko / Handzlik - Tobiasiewicz / Kowalczyk 1:0 (21:13)
Gibas / Matejko - Krysta / Błasiak 0:1 (14:21)
Osierda / Gadyk - Banaś / Banaś 1:0 (21:11)
Moch / Saduś - Gruszka / Gardyński 1:0 (21:6)
Bryja / Dobija - Fijak / Bęben 0:1 (13:21)
Karaś  / Michalak - Śnieżek / Laszuk 0:1 (19:21)
Iwaszko / Handzlik - Krysta / Błasiak 0:1 (17:21)
Osierda / Gadyk - Moch / Saduś 1:0 (21:10)
Krysta / Błasiak - Karaś  / Michalak 1:0 (24:22)
Osierda / Gadyk - Bryja / Dobija 0:1 (15:21)
Fijak / Bęben - Krysta / Błasiak 1:0 (21:12)
Śnieżek / Laszuk - Bryja / Dobija 0:1 (16:21)
Krysta / Błasiak - Śnieżek / Laszuk 0:1 (7:21)
Fijak / Bęben - Bryja / Dobija 1:0 (21:13)

Plaża Open Kęty -Kobiety
:
Stojek / Wyrzykowska - Płodowska / Kwasowska 1:2 (21:17; 19:21; 10:15)
Szygioł / Pyrek - Michalak/Kaczorowska 0:2 (18:21; 12:21)
Rapacz / Radkowiak-Kiedacz - Hatala / Biernatek 2:1 (21:14; 13:21; 15:12)
Prokop / Stoiwąs - Filip/Soja 2:0 (21:0; 21:0)
Szczytowicz / Urban - Płodowska / Kwasowska 2:0 (21:16; 21:6)
Michalak / Kaczorowska - Karasiewicz / Woźniak 2:0 (21:16; 21:17)
Tokarska / Warchulska - Rapacz / Radkowiak-Kiedacz 0:2 (12:21; 25:27)
Prokop / Stoiwąs - Saad / Gajewska 0:2 (4:21; 5:21)
Filip  / Soja - Płodowska / Kwasowska 2:0 (21:11; 21:14)
Hatala / Biernatek - Karasiewicz / Woźniak 0:2 (15:21; 18:21)
Szygioł / Pyrek - Tokarska / Warchulska 1:2 (21:16; 18:21; 13:15)
Stojek / Wyrzykowska - Prokop / Stoiwąs 2:0 (21:0; 21:0)
Szczytowicz / Urban - Michalak / Kaczorowska 2:0 (21:12; 21:18)
Rapacz / Radkowiak-Kiedacz - Saad / Gajewska 0:2 (13:21; 19:21)
Filip  / Soja - Karasiewicz / Woźniak 2:0 (21:19; 21:16)
Tokarska / Warchulska - Stojek / Wyrzykowska 1:2 (21:17; 12:21; 9:15)
Rapacz / Radkowiak-Kiedacz - Stojek  / Wyrzykowska 0:2 (22:24; 15:21)
Michalak / Kaczorowska - Filip / Soja 0:2 (14:21; 16:21)
Półfinał: Szczytowicz / Urban - Stojek/ Wyrzykowska 2:0 (21:14; 21:12)
Półfinał: Saad / Gajewska - Filip/Soja 1:2 (24:22; 17:21; 11:15)
Mecz o 3 miejsce: Stojek/Wyrzykowska - Saad/Gajewska 0:2 (15:21; 14:21)
Finał: Szczytowicz/Urban - Filip/Soja 2:0 (25:23; 26:24)

Plaża Open Kęty – Mężczyźni: 
Kujawski / Maziarek - Kożuch / Tokarski 0:2 (18:21; 16:21)
Adamajtis / Matyja - Zając / Widawski 2:0 (21:17; 22:20)
Piwowarczyk / Gąsiorek - Wyrzykowski / Dziedoń 2:0 (22:20; 21:11)
Janiak / Popek - Łyczko / Szczerbaniuk 2:0 (21:16; 21:17)
Poskier / Ociepski - Brzeziński / Jajus 0:2 (19:21; 16:21)
Łabuz / Matras - Baran / Baran 0:2 (14:21; 17:21)
Kałuża  / Mamełka - Stach / Korczyk 2:0 (21:18; 21:10)
Luks / Wolański - Żylicz / Paszkowski 1:2 (21:16; 15:21; 13:15)
Kożuch / Tokarski - Adamajtis / Matyja 2:0 (21:19; 21:15)
Piwowarczyk / Gąsiorek - Janiak / Popek 0:2 (14:21; 14:21)
Brzeziński / Jajus - Baran / Baran 2:1 (16:21; 21:17; 23:21)
Kałuża  / Mamełka - Żylicz / Paszkowski 2:0 (21:18; 21:17)
Luks / Wolański - Stach / Korczyk 2:0 (21:16; 24:22)
Łabuz / Matras - Poskier / Ociepski 0:2 (14:21; 11:21)
Łyczko / Szczerbaniuk - Wyrzykowski / Dziedoń 2:0 (21:19; 21:14)
Zając / Widawski - Kujawski / Maziarek 2:0 (21:0; 21:0)
Luks / Wolański - Piwowarczyk / Gąsiorek 2:0 (21:17; 21:13)
Poskier / Ociepski - Adamajtis / Matyja 0:2 (20:22; 17:21)
Łyczko / Szczerbaniuk - Żylicz / Paszkowski 2:1 (15:21; 22:20; 15:12)
Zając / Widawski - Baran / Baran 0:2 (17:21; 23:25)
Kożuch / Tokarski - Janiak / Popek 0:2 (9:21; 15:21)
Brzeziński / Jajus - Kałuża  / Mamełka 2:0 (21:18; 21:18)
Luks / Wolański - Adamajtis / Matyja 2:0 (21:19; 21:19)
Łyczko / Szczerbaniuk - Baran / Baran 2:0 (21:19; 21:17)
Luks / Wolański - Kałuża  / Mamełka 1:2 (21:17; 18:21; 9:15)
Łyczko / Szczerbaniuk - Kożuch / Tokarski 2:0 (21:17; 22:20)
Półfinał: Janiak / Popek - Kałuża  / Mamełka 2:0 (21:13; 21:17)
Półfinał: Brzeziński / Jajus - Łyczko / Szczerbaniuk 2:0 (21:11; 21:14)
Mecz o 3 miejsce: Kałuża  / Mamełka - Łyczko / Szczerbaniuk 2:0 (21:16; 22:20)
Finał: Janiak / Popek - Brzeziński / Jajus 2:0 (21:14; 21:15)

Cieszyn - 28-30.06.2013 - Młoda Plaża Open / Plaża Open:

Młoda Plaża Open dziewcząt:

Krzempek/Bortliczek – Kobiela/Michałek 1:0 (15:4)
Łuka/Ficek – Olipra/Jaszkowska 0:1 (5:15)
Kowalska/Daniel – Makuch/Gołda 1:0 (15:11)
Chwolek/Kałuża – Chudziec/Bratoń 1:0 (15:1)
Wajdzik/Szostok – Krzempek/Bortliczek 0:1 (9:15)
Kowalewska/Vehsoly – Gill/Szołtys 0:1 (13:15)
Brudny/Grzybek – Kubica/Tysnel 1:0 (15:13)
Gaś/Kłoda – Kruk/Ćmiel 1:0 (15:4)
Matusiak/Sołtysek – Cholewnik/Cholewnik 1:0 (15:6)
Olipra/Jaszkowska – Wróblewska/Kołtoniak 1:0 (15:6)
Kobiela/Michałek – Kowalewska/Wehsoly 0:1 (9:15)
Kubica/Tysler  - Łuka/Ficek 1:0 (15:10)
Krzempek/Bortliczek – Kowalska/Daniel 1:0 (15:11)
Gill/Szołtys - Gaś/Kłoda  0:1 (3:15)                
Chwolek/Kałuża – Brudny/Grzybek 0:1 (6:15)
Wróblewska/Kołtoniak - Cholewnik/Cholewnik 0:1 (6:15)
Kruk/Ćmiel – Kowalewska/Vehsoly 0:1 (10:15)
Ficek/Łuka – Chudziec/Bratoń 1:0 (15:11)
Wajdzik/Szostok – Gouda/Makuch 1:0 (15:8)
Cholewik/Cholewik - Chwolek/Kałuża 0:1 (5:15)
Kowalewska/Wehsoły - Kowalska/Daniel 0:1 (6:15)
Ficek/Łuka - Matusiak/Sołtysek 0:1 (13:15)
Wajdzik/Szostok - Gill/Szołtys 1:0 (15:6)
Krzempek/Bortliczek - Brudny/Grzybek 0:1 (5:15)
Gaś/Kłoda - Olipra/Jaszkowska 0:1 (8:15)
Chwolek/Kałuża - Kowalska/Daniel 1:0 (15:10)
Matusiak/Sołtysek - Wajdzik/Szostok 0:1 (6:15)
Półfinał Brudny/Grzybek - Gaś/Kłoda 0:1 (7:15)
Półfinał: Olipra/Jaszkowska - Wajdzik/Szostok 1:0 (15:11)
Mecz o 3 miejsce: Brudny/Grzybek - Wajdzik/Szostok 1:2 (6:15; 15:9; 5:15)
Finał: Olipra/Jaszkowska - Gaś/Kłoda 2:1 (11:15; 15:9; 15:9)
 
Młoda Plaża Open chłopców: 

Czyż/Śliwka – Pastuszak/Koziana 0:1 (6:15)
Brończyk/Mizera – Bęben/Fijak 1:0 (15:10)
Gabryś/Kukuczka – Śnieżek/Laszuk 0:1 (4:15)
Puchała/Kasolik – Żwak/Franek 0:1 (5:15)
Fabia/Cepiga – Kozak/Vasut 1:0 (15:4)
Błasiak/Krysta – Żeliński/Waligóra 1:0 (15:12)
Kwaśny/Ziomek – Ząber/Grzybek 1:0 (15:10)
Wikło/Zając – Hazuka/Iwanek 1:0 (15:3)
Brończyk-Mizera – Pastuszak/Koziana 1:0 (15:10)
Śnieżek/Laszuk – Żwak/Franek 0:1 (7:15)
Wikło/Zając – Kwaśny/Ziomek  1:0 (15:9)
Ząbek/Grzybek – Hazuka/Iwanek 1:0 (15:5)
Żeliński/Waligóra – Fabia/Cepiga 1:0 (15:12)
Puchała/Kasolik – Gabryś/Kukuczka 1:0 (15:5)
Bęben/Fijak – Czyż/Śliwka 1:0 (15:10)
Ząber/Grzybek - Śnieżek/Laszuk 1:0 (15:10)
Żeliński/Waligóra - Pastuszak/Koziana 0:1 (12:15)
Puchała/Kasolik - Kwaśny/Ziomek 0:1 (9:15)
Bęben/Fijak - Kozak/Vasut 1:0 (15:10)
Borończyk/Mizera - Żwak/Franek 0:1 (6:15)
Błasiak/Krysta - Wikło/Zając 0:1 (3:15)
Ząber/Grzybek - Pastuszek/Koziana 0:1 (11:15)
Kwaśny/Ziomek - Bęben/Fijak 0:1 (7:15)
Błasiak/Krysta - Pastuszak/Koziana 0:1 (6:15)
Borończyk/Mizera - Bęben/Fijak 1:0 (16:14)
Półfinał: Żwak/Franek - Pastuszak/Koziana 1:0 (15:6)
Półfinał: Wikło/Zając - Borończyk/Mizera 0:1 (7:15)
Mecz o 3 miejsce: Wikło/Zając - Pastuszek/Koziana 1:2 (18:16; 10:15; 13:15)
Finał: Mizera/Borończyk - Żwak/Franek 2:1 (13:15; 15:13; 17:15)

Plaża Open Cieszyn - mężczyźni:


Turniej eliminacyjny 1 runda:
Grzegorzek/Grzegorzek - Zając/Wikło 1:0 (21:19)
Parysz/Kolonko - Wybranec/Teofil 1:0 (21:8)
Wyrzykowski/Szpyrka – Jabłoński/Cichy 1:0 (21:14)
Nogły/Michalik – Oleksy/Flaszowski 0:1 (11:21)
Zawadzki/Szwaj – Rajski/Zamszyn 1:0 (23:21)
Kołodziej/Kazik – Chiniewicz/Mituniewicz 0:1 (12:21)
Ignatowski/Ciuła – Słonina/Piwowarczyk 0:1 (15:21)
Żwak/Franek – Stemplewski/Mrózek 0:1 (22:24)

Turniej eliminacyjny 2 runda – zwycięzcy spotkań awansowali do turnieju głównego
Baca/Kwasowski – Gregorzek/Grzegorzek 2:0 (15:6; 15:3)
Parysz/Kolonko – Hazuka/Iwanek 2:0 (15:4; 15:2)
Dziadoń/Zaczek – Wyrzykowski/Szpyrka 2:1 (15:7; 13:15; 15:13)
Oleksy/Flaszowski – Macura/Łysikowski 0:2 (11:15; 10:15) 
Tomczyk/Wójtowicz – Zawadzki/Szwaj 2:0 (15:8; 15:11)
Chiniewicz/Mituniewicz – Luber/Reczek 2:0 (15:10; 15:7)
Bujok/Bujok – Słonina/Piwowarczyk 0:2 (9:15; 12:15)
Stemplewski/Mrózek – Baran/Baran 0:2 (13:15; 12:15)

Turniej główny
Parysz/Kolonko - Pająk/Marczyński 0:1 (9:21)
Kwasowski/Baca - Wysokiński/Jarosz 1:0 (21:9)
Matyja/Kiniorski - Macura/Łysikowski 0:1 (15:21)
Dziadoń/Zaczek - Jajus/Brzeziński 0:1 (16:21)
Łyczko/Szczerbaniuk - Chiniewicz/Mituniewicz 1:0 (21:19)
Tomczyk/Wójtowicz - Biernat/Gilner 0:1 (16:21)
Zając/Widawski - Baran/Baran 0:1 (14:21)
Słonina/Piwowarczyk - Wanat/Świstak 0:1 (19:21)
Pająk/Marczyński - Baca/Kwasowski 0:1 (18:21)
Macura/Łysikowski - Jajus/Brzeziński 1:0 (21:18)
Łyczko/Szczerbaniuk - Biernat/Gilner 1:0 (25:23)
Baran/Baran - Wanat/Świstak 1:0 (21:17)
Słonina/Piwowarczyk - Zając/Widawski 0:1 (19:21)
Tomczyk/Wójtowicz - Chiniewicz/Mituniewicz 1:0 (21:15)
Dziadoń/Zaczek - Matyja/Kiniorski 0:1 (9:21)
Wysokiński/Jarosz - Parysz/Kolonko 0:1 (13:21)
Zając/Widawski - Jajus/Brzeziński 0:2 (10:15,10:15)
Tomczyk/Wójtowicz - Pająk/Marczyński 1:2 (7:15,15:13,13:15)
Baca/Kwasowski - Macura/Łysikowski 2:1 (15:11,12:15,15:9)
Łyczko/Szczerbaniuk - Baran/Baran 2:0 (17:15,15:10)
Matyja/Kiniorski - Świstak/Wanat 2:1 (15:10,13:15,15:12)
Parysz/Kolnko - Biernat/Gilner 0:2 (10:15,10:15)
Brzeziński/Jajus - Pająk/Marczyński 2:0 (15:10,15:12)
Brzeziński/Jajus - Baran/Baran 1:2 (13:15,17:15,13:15)
Matyja/Kiniorski - Gilner/Biernat 2:0 (15:12,15:12)
Matyja/Kiniorski - Macura/Łysikowski 2:1 (21:17; 17:21; 15:12)
Półfinał: Baca/Kwasowski - Baran/Baran 2:1 (21:10; 18:21; 15:12)
Półfinał: Łyczko/Szczerbaniuk - Matyja/Kiniorski 2:1 (19:21; 21:16; 15:12)
Mecz o 3 miejsce: Baran/Baran - Matyja/Kiniorski 2:1 (21:16; 16:21; 15:12)
Finał: Baca/Kwasowski - Łyczko/Szczerbaniuk 2:0 (21:18; 21:19)

Plaża Open w Cieszynie - kobiety:

Bogacz/Paździorek - Kotniewicz/Kostera 1:0 (21:16)
Filip/Soja - Madejska/Strządała 1:0 (21:15)
Rzenno/Szczepanik – Michalak/Kaczorowska 0:1 (7:21)
Szczygioł/Pyrek – Szczytowicz/Urban 0:1 (7:21)
Spaczek/Neniczka – Wajdzik/Szostok 1:0 (21:9)
Bogacz/Paździorek – Kaczorowska/Michalak 0:1 (17:21)
Horbacz/Radziwon - Franek/Szczypka 1:0 (21:15)
Szczygioł/Pyrek – Madejska Strządała 2:1 (12:15; 15:13; 20:18)
Filip/Soja – Szczytowicz/Urban 0:1 (18:21)
Rzenno/Szczepanik - Kotniewicz/Kostera 2:1 (8:15; 19:17; 15:9)
Kufa/Wojnar - Radkowiak/Rapacz 0:1 (8:21)
Stojek/Wyrzykowska - Hatala/Kozyra 0:1 (19:21)
Horbacz/Radziwon - Franek/Szczypka 1:0 (21:15)
Spaczek/Neniczka - Rapacz/Radkowiak 1:0 (22:20)
Hatala/Kozyra - Horbacz/Radziwon 1:0 (21:17)
Franek/Szczypka - Stojek/Wyrzykowska 0:2 (10:15,10:15)
Kufa/Wojnar - Wajdzik/Szostok 0:2 (12:15, 7:15)
Wyrzykowska/Stojek - Filip/Soja 0:2 (11:15,7:15)
Wajdzik/Szostok - Bogacz/Paździorek 1:2 (15:9,11:15,12:15)
Szczygioł/Pyrek - Horbacz/Radziwon 1:2 (15:12,13:15,11:15)
Szczepanik/Rzenno - Rapacz/Radkowiak 0:2 (5:15,10:15)
Kaczorowska/Michalak - Urban/Szczytowicz 0:1 (11:21)
Spaczek/Neniczka - Hatala/Kozyra 0:1 (16:21)
Filip/Soja - Bogacz/Paździorek 2:0 (15:3,15:11)
Horbacz/Radziwon - Rapacz/Radkowiak 1:2 (10:15,15:10,10:15)
Spaczek/Neniczka - Filip/Soja 0:2 (12:15,5:15)
Kaczorowska/Michalak - Rapacz/Radkowiak 1:2 (15:10,13:15,13:15)
Półfinał: Hatala/Kozyra - Radkowiak/Rapacz 2:1 (21:23; 21:11; 17:15)
Półfinał: Soja/Filip - Szczytowicz/Urban 0:2 (13:21; 14:21)
Mecz o 3 miejsce: Filip/Soja - Radkowiak/Rapacz 2:0 (21:3; 21:19)
Finał: Urban/Szczytowicz - Hatala/Kozyra 2:0 (21:15; 21:14)

Chorzów - 05-07.07.2013 - Plaża Open:

Turniej męski:

Łabuz/Sarapata - Bok/Joachimski 2:0 (21:9, 21:13)
Korycki/Nowik - Piekło/Czernik 2:0 (21:7, 21:13)
Ogórek/Michalak - Gałuszka/Kaszewiak 2:0 (21:13, 21:13)
Maj/Wojtal - Paszkowski/Cyran 0:2 (16:21, 14:21)
Urbaniak/Rzędzicki - Płecha/Oleksy 2:0 (21:17, 21:16)
Dziadoń/Wyrzykowski - Korycki/Nowik 0:2 (14:21, 15:21)
Macura/Kmiecik - Paszkowski/Cyran 2:0 (21:10, 21:8)
Nowosielski/Macek - Zawadzki/Szwaj 2:0 (21,17,21:15)
Wikło/Franczak - Działowski/Wyrobek 2:1 (21:7, 15:21, 15:13)
Bąkiewicz/Jetke - Stefanowicz/Siek 2:0 (21:2, 21:5)
Ogórek/Michalak - Łysikowski/Wierzbicki 0:2 (18:21, 23:25)
Matyja/ Kapuśniak - Łabuz/Sarapata 2:0 (21:17, 21:15)
Tomczyk/Wójtowicz - Bąkiewicz/Jetke 2:0 (21:19, 21:12)
Baca/Kwasowski - Urbaniak/Rzędzicki 0:1 (17:21)
Matyja/Kapuśniak - Bednorz/Stellmach 1:0 (21:14)
Słonina/Kiniorski - Tomczyk/Wójtowicz 0:1 (10:21)
Korycki/Nowik - Baran/Baran 0:1 (16:21)
Jajus/Brzeziński - Nowosielski/Macek 1:0 (21:12)
Macura/Kmiecik - Zając/Widawski 1:0 (21:19)
Tokarski/Kożuch - Łysikowski/Wierzbicki 0:1 (18:21)
Wikło/Franczak - Witczak/Matusiak 0:1 (9:21)
Urbaniak/Rzędzicki - Matyja/Kapuśniak 0:1 (17:21)
Tomczyk/Wójtowicz - Baran/Baran 1:0 (21:18)
Jajus/Brzeziński - Macura/Kmiecik 1:0 (21:16)
Łysikowski/Wierzbicki - Witczak/Matusiak 1:0 (21:18)
Wikło/Franczak - Kożuch/Tokarski 0:1 (12:21)
Zając/Widawski - Nowosielski/Macek 1:0 (21:17)
Korycki/Nowik - Słonina/Kiniorski 0:1 (13:21)
Stellmach/Bednorz - Baca/Kwasowski 0:1 (16:21)
Tokarski/Kożuch - Baran/Baran 0:2 (12:15; 13:15)
Zając/Widawski - Urbaniak/Rzędzicki 1:2 (15:11; 9:15; 7:15)
Słonina/Kiniorski - Witczak/Matusiak 0:2 (12:15; 4:15)
Baca/Kwasowski - Macura/Kmiecik 2:0 (15:7; 15:7)
Tomczyk/Wójtowicz - Matyja Kapuśniak 2:1 (11:21; 22:20; 15:11)
Jajus/Brzeziński - Łysikowski/Wierzbicki 2:1 (18:21; 21:19; 18:16)
Baran/Baran - Urbaniak/Rzędzicki 2:0 (15:10; 15:12)
Baca/Kwasowski - Witczak/Matusiak 2:0 (15:11; 15:12)
Baran/Baran - Łysikowski/Wierzbicki 0:2 (13:21; 14:21)
Baca/Kwasowski - Matyja/Kapuśniak 2:0 (21:17, 21:18)
Półfinał: Tomczyk/Wójtowicz - Łysikowski/Wierzbicki 0:2 (17:21, 16:21)
Półfinał: Jajus/Brzeziński - Baca/Kwasowski 1:2 (17:21, 21:19, 12:15)
Mecz o 3 miejsce: Jajus/Brzeziński - Tomczyk/Wójtowicz 2:0 (21:18, 21:19)
Finał: Baca/Kwasowski - Wierzbicki/Łysikowski 2:0 (21:16, 21:16)
 
Turniej żeński:

Urbańczyk/Norys - Garbaciak/Telisińska 1:0 (21:7)
Oleksy/Babczyńska - Kralka/Szajewska 1:0 (21:11)
Włodarska/Rembiasz - Szajer/Pfeifer 0:1 (9:21)
Rzenno/Szczepanik - Strządała/Madejska 0:1 (13:21)
Patryarcha/Komisarczyk - Urbańczyk/Norys 0:1 (20:22)
Radziwon/Horbacz - Jaszkowska/Olipra 1:0 (21:9)
Colik/Spratek - Filip/Soja 0:1 (8:21)
Hatala/Kozyra - Oleksy/Babczyńska 1:0 (21:17)
Borek/Hoksa - Stojek/Wyrzykowska 0:1 (14:21)
Szczygioł/Pyrek - Szostok/Szczepańska 0:1 (16:21)
Szajer/Pfeifer - Bogacz/Paździorek 1:0 (21:17)
Garbaciak/Telesińska - Colik/Spratek 0:1 (19:21)
Włodarska/Rembiasz - Oleksy/Babczyńska 0:1 (9:21)
Kralka/Szajewska - Szczygioł/Pyrek 0:1 (13:21)
Urbańczyk/Norys - Strządała/Madejska 1:0 (27:25)
Radziwon/Horbacz - Filip/Soja 0:1 (14:21)
Hatala/Kozyra - Stojek/Wyrzykowska 1:0 (21:11)
Szostok/Szczepańska - Szajer/Pfeifer 1:0 (22:20)
Bogacz/Paździorek - Szczygioł/Pyrek 0:1 (19:21)
Borek/Hoksa - Olipra/Babczyńska 0:1 (11:21)
Solik/Spratek Jaszkowska/Olipra 0:1 (20:22)
Szczepanik/Rzenno - Patryarcha/Komisarczyk 0:1 (9:21)
Szczygioł/Pyrek - Radziwon/Horbacz 1:2 (15:9; 11:15; 6:15)
Babczyńska/Oleksy - Strządała/Madejska 2:0 (15:11; 15:9)
Jaszkowska/Olipra - Szajer/Pfeifer 2:1 (11:15; 15:10; 15:9)
Patryarcha/Komisarczyk - Stojek/Wyrzykowska 2:1 (10:15; 15:13; 15:11)
Urbańczyk/Norys - Soja/Filip 0:2 (16:21; 18:21)
Hatala/Kozyra - Szostok/Szczepańska 2:1 (23:21; 13:21; 16:14)
Radziwon/Horbacz -Oleksy/Babczyńska 1:2 (15:11; 10:15; 7:15)
Jaszkowska/Olipra - Patryarcha/Komisarczyk 2:1 (17;15; 14:16; 15:11)
Szostok/Szczepańska - Babczyńska/Oleksy 0:2 (10:21, 13:21)
Urbańczyk/Norys - Jaszkowska/Olipra 2:0 (21:14, 21:15)
Półfinał: Soja/Filip - Babczyńska/Oleksy 2:0 (21:13, 21:17)
Półfinał: Hatala/Kozyra - Urbańczyk/Norys 2:0 (21:19, 21:18)
Mecz o 3 miejsce: Babczyńska/Oleksy - Urbańczyk/Norys 2:0 (21:18, 21:19)
Finał: Soja/Filip - Hatala/Kozyra 2:0 (21:10, 21:15)

Bielsko-Biała - 12-14.07.2013 - Plaża Open:

Plaża Open w Bielsku-Białej mężczyźni:

Szpyrka/Pietraszko - Cukier/Czekała 2:1 (21:23; 22:20; 15:2)
Wiergowski/Niebisz - Pyza/Łysek 2:0 (21:19; 21:13)
Gałuszka/Kaszewiak - Grzegorzek/Grzegorzek 2:0 (21:15; 21:17)
Zarębski/Kwaśny - Bęben/Kwaśny 0:2 (15:21; 15:21)
Parysz/Kolonko - Szpyrka/Pietraszko 0:2 (18:21; 14:21)
Kukulski/Żwak - Korycki/Nowik 0:2 (17:21; 12:21)
Bekier/Orczykowski - Zarankiewicz/Radojewski 0:2 (14:21; 11:21)
Wiergowski/Niebisz- Janus/Białas 2:1 (21:17; 19:21; 15:10)
Jetke/Bakięwicz - Podlewski/Zawadzki 2:1 (16:21; 21:6; 15:12)
Wyrobek/Działowski - Płecha/Oleksy 0:2 (11:21; 12:21)
Zając/Wikło - Zarankiewicz/Radojewski 0:2 (13:21; 13:21)
Bęben/Kwaśny - Piwowarczyk/Słonina 0:2 (14:21; 13:21)
Baca/Kwasowski - Gałuszka/Kaszewiak 1:0 (21:16)
Szpyrka/Pietraszko - Kiniorski/Adamski 0:1 (19:21)
Dzikowicz/Brożyniak - Wiergowski/Niebisz 1:0 (21:10)
Korycki/Nowik - Kożuch/Tokarski 0:1 (15:21)
Kapuśniak/Wawrzyńczyk - Płachno/Działowski 1:0 (21:13)
Zarankiewicz/Radojewski - Widawski/Wiewióra 1:0 (21:18)
Gaca/Tomczyk - Piwowarczyk/Słonina 0:1 (12:21)
Jetke/Bąkiewicz - Jajus/Brzeziński 0:1 (18:21)
Baca/Kwasowski - Adamski/Kiniorski 1:0 (21:13)
Dzikowicz/Brożyniak - Kożuch/Tokarski 1:0 (21:18)
Kapuśniak/Wawrzyńczyk - Radojewski/Zarankiewicz 1:0 (21:18)
Jajus/Brzeziński - Piwowarczyk/Słonina 1:0 (21:16)
Jetke/Bąkiewicz - Gaca/Tomczyk 2:1 (15:17; 15:12; 15:13)
Widawski/Wiewióra - Płachno/Działowski 2:1 (13:15; 15:6; 15:5)
Korycki/Nowik - Wiergowski/Niebisz 2:0 (15:8; 15:9)
Szpyrka/Pietraszko - Gałuszka/Kaszewiak 2:0 (15:12; 15:10)
Jetke/Bąkiewicz- Kożuch/Tokarski 0:2 (11:15; 19:21)
Wiewióra/Widawski - Adamski/Kiniorski 1:2 (12:15; 15:6; 16:18)
Korycki/Nowik - Piwowarczyk/Słonina 1:2 (15:8; 14:16; 10:15)
Szpyrka/Pietraszko - Zarankiewicz/Radojewski 1:2 (11:15; 15:11;9:15)
Kubica/Gruszlik - Tokarska/Warchulska 0:2 (1:15; 5:15)
Szajer/Pfeifer - Rzenno/Szczepanik 2:1
Hoksa/Borek - Norys Urbańczyk 0:2 (3:15; 5:15)
Baca/Kwasowski - Dzikowicz/Brożyniak 2:0 (21:15; 21:12)
Kapuśniak/Wawrzyńczyk - Jajus/Breziński 2:1 (21:16; 19:21; 15:13)
Kożuch/Tokarski - Adamski/Kiniorski 2:0 (17:15; 15:9)
Jajus/Brzeziński - Kożuch/Tokarski 0:2 (19:21; 19:21)
Dzikowicz/Brożyniak - Zarankiewicz/Radojewski 2:0 (kontuzja)
Półfinał:Baca/Kwasowski - Kożuch/Tokarski 0:2 (15:21; 20:22)
Półfinał: Kapuśniak/Wawrzyńczyk - Dzikowicz/Brożyniak 0:2 (14:21; 16:21)
Mecz o 3 miejsce: Baca/Kwasowski - Wawrzyńczyk/Kapuśniak 0:2 (10:21; 16:21)
Finał: Dzikowicz/Brożyniak - Kożuch/Tokarski 2:0
 
Plaża Open w Bielsku-Białej kobiety:
Tokarska/Warchulska - Żbik/Adamczyk 2:0 (15:1; 15:13)
Wróblewska/Baran - Wajdzik/Zawadzka 2:0 (15:5; 15:6)
Szajer/Pfeifer - Dzikowska/Kozioł 0:2 (10:15; 7:15)
Kwasowska/Adamska - Radziwon/Horbacz 2:1 (17:15; 13:15; 15:13)
Baran/Wróblewska - Norys/Urbańczyk 2:1 (13:15; 16:14; 15:9)
Dzikowska/Kozioł - Szosztok/Szczepańska 1:2 (11:15; 15:13; 10:15)
Baron/Gryma - Tokarska/Warchulska 2:0 (15:11; 15:12)
Wyrzykowska/Rembiasz - Legieta/Kaszuba 1:2 (15:12; 13:15; 7:15)
Saganowska/Trybuła - Kostyra/Kotniewicz 2:1 (15:10; 12:15; 15:8)
Radziwon/Horbacz - Wajdzik/Zawadzka 2:0 (15:6; 15:8)
Hoksa/Borek - Kwasowska/Adamska 0:2 (0:15; 0:15)
Włodarska/Wojdyła - Patryarcha/Komisarczyk 0:2 (9:15; 8:15)
Spaczek-Krzywoń/Neniczka - Króliczek/Przebinda 2:1 (13:15; 16:14; 15:13)
Rzenno/Szczepanik - Saganowska/Trybuła 1:2 (9:15; 15:10; 13:15)
Kostera/Kotniewicz - Dzikowska/Kozioł 0:2 (13:15; 10:15)
Żbik/Adamczyk - Włodarska/Wojdyła 0:2 (7:15; 5:15)
Baron/Gryma - Legieta-Kaszuba 2:0 (15:9; 15:10)
Saganowska/Trybuła - Kwasowska/Adamska 0:2 (10:15; 15:17)
Wróblewska/Baran - Szostok/Szczepańska 2:0 (15:13; 15:8)
Spaczek-Krzywoń/Neniczka - Komisarczyk/Patryarcha 0:2 (12:15; 7:15)
Tokarska/Warchulska - Wyrzykowska/Rembiasz 2:0 (15:12; 15:10)
Szajer/Pfeifer - Radziwon/Horbacz 2:1 (11:15; 15:10; 15:8)
Norys/Urbańczyk - Dzikowska/Kozioł 2:0 (15:8; 15:4)
Króliczek/Przebinda - Włodarska/Wojdyła 2:0 (15:7; 15:13)
Tokarska/Warchulska - Saganowska/Trybuła 1:2 (18:16; 17:15; 13:15)
Norys/Urbańczyk - Spaczek-Krzywoń/Neniczka 2:1 (11:15; 15:10;15:12)
Ćwierćfinał: Baron/Gryma - Kwasowska/Adamska 2:0 (15:10; 15:10)
Wróblewska/Baran - Komisarczyk/Patryarcha 2:0 (15:10; 15:10)
Warchulska/Trybuła - Szajer/Pfeifer 0:2 (9:15; 9:15)
Kwasowska/Adamska - Norys/Urbańczyk 0:2 – walkower
Wróblewska/Baran - Szajer/Pfeifer 2:0 (21:11; 21:8)
Baron/Gryma - Wróblewska/Baran 2:0 (21:15; 21:10)
Króliczek/Przebindowska - Szostok/Szczepańska 0:2 (4:15; 9:15)
Półfinał Komisarczyk/Patryarcha - Norys/Urbańczyk 2:1 (14:21; 22:20; 15:7)
Mecz o 3 miejsce: Baran/Wróblewska - Norys/Urbańczyk 2:0 (21:15; 21:18)
Finał: Komisarczyk/Patryarcha - Baron/Gryma 1:2 (21:19; 19:21; 11:15)

Łódź - 19-21.07.2013 - Mistrzostwa Polski:

Turniej męski:

Andrys/Andrys - Wichłacz/Wichłacz 2:0 (21:9; 21:11)
Baca/Kwasowski - Łabuz/Kazik 2:1 (21:18; 25:27; 15:13)
Biernat/Skoneczny - Brzeziński/Matyja 2:0 (21:16, 21:19)
Łysikowski/Wierzbicki - Kozik/Kozik 2:0 (21:19, 21:13)
Bartoszewicz/Szremski - Robak/Stanowski 0:2 (8:21, 14:21)
Kmiecik/Macura - Jetke/Bąkiewicz 2:0 (21:18, 21:19)
Wyrzykowski/Gutowski - Malec/Manios 0:2 (18:21, 12:21)
Kałuża/Mamełka - Wawrzyńczyk/Sobczak 0:2 (11:21, 16:21)
Kiniorski/Adamski - Kobierecki/Ignatowski 2:0 (21:14;21:14)
Szewczyk/Tkaczuk - Telisiak/Orczyk 2:0 (21:18; 21:15)
Łoś/Biernacki - Zarankiewicz/Radojewski 1:2 (21:18; 15:21; 10:15)
Kamyon Kontel - Płaczek/Karbowicz 2:1 (19:21; 21:14; 15:10)
Wójciak/Herbich - Baran/Baran 0:2 (14:21; 14:21)
Słonina/Piwowarczyk - Nowik/Cyran 2:0 (21:18; 21:15)
Lewicki/Kiernoz - Baca/Kwasowski 2:0 (21:15; 21:17)
Stanowski/Robak - Łysikowski/Wierzbicki 0:2 (walkower)
Andrys/Andrys - Biernat/Skoeczny 2:0 (21:18; 21:18)
Sobczak/Wawrzyńczyk - Kiniorski/Adamski 2:0 (21:16, 21:17)
Szewczyk/Tkaczuk - Zarankiewicz/Radojewski 0:2 (18:21; 19:21)
Kujawiak/Bryl - Andrys/Andrys 2:0 (21:17, 21:17)
Łyczko/Szczerbaniuk - Kmiecik/Macura 1:2 (15:21, 21:19, 10:15)
Lewicki/Kiernoz - Popek/Janiak 1:2 (18:21; 22:20; 9:15)
Łysikowski/Wierzbicki - Brożyniak/Dzikowicz 0:2 (15:21; 21:23)
Kaczmarek/Kaczmarek - Zarankiewicz/Radojewski 2:0 (21:18, 21:17)
Sobczak/Wawrzyńczyk - Parcej/Wieczorek 0:2 (17:21, 23:25)
Sińczak/Szternel - Pełka/Kujawiak 0:2 (19:21, 14:21)
Baran/Baran - Matusiak/Witczak 0:2 (16:21, 18:21)
Kujawiak/Bryl - Popek/Janiak 1:2 (19:21; 23:23; 14:16)
Kmiecik/Macura - Brożyniak/Dzikowicz 0:2 (12:21; 20:22)
Lewicki/Kiernoz - Andrys/Andrys 2:0 (21:17; 21:19)
Pełka/Kujawiak -Matusiak/Witczak 1:2 (21:18; 18:21; 12:15)
Szczerbaniuk/Łyczko -Łysikowski/Wierzbicki 2:1 (21:16; 14:21; 15:10)
Kaczmarek/Kaczmarek - Parcej/Wieczorek 2:0 (21:17; 21:14)
Baran/Baran - Sińczak/Szternel 2:1 (18:21, 21:12, 21:11)
Zarankiewicz/Radojewski - Sobczak/Wawrzyńczyk 0:2 (18:21; 12:21)
Baran/Baran - Kmiecik/Macura 2:1 (21:18; 20:22; 10:15)
Łyczko/Szczerbaniuk - Pełka/Kujawiak 1:2 (11:21; 22:20; 11:15)
Sobczak/Wawrzyńczyk - Kujawiak/Bryl 0:2 (18:21; 21:23)
Dzikowicz/Brożyniak - Janiak/Popek 0:2 (16:21; 15:21)
Kaczmarek/Kaczmarek - Witczak/Matusiak 2:0 (21:17; 21:0 -kontuzja)
Pełka/Kujawiak - Lewicki/Kiernoz 1:2 (15:21; 21:15; 16:18)
Ćwierćfinał: Bryl/Kujawiak - Witczak/Matusiak 0:2 (17:21; 18:21)
Ćwierćfinał: Dzikowicz/Brożyniak -Lewicki/Kiernoz 2:1 (21:14; 15:21; 15:10)
Półfinał: Janiak/Popek - Witczak/Matusiak 2:0 (21:12, 21:17)
Półfinał: Kaczmarek/Kaczmarek - Brożyniak/Dzikowicz 1:2 (18:21, 21:19, 10:15)
Mecz o 3. miejsce: Witczak/Matusiak - Kaczmarek/Kaczmarek 1:2 (21:12, 18:21, 11:15)
Finał: Popek/Janiak - Brożyniak/Dzikowicz 2:1 (17:21, 21:14, 15:12).

Turniej damski:
Gancarczyk/Pilarek - Rogala/Rogala 2:0 (21:14, 21:13)
Włoch/Gruszczyńska - Raźniewska/Nowogórska 2:0 (21:14, 21:18)
Niewińska/Kwiatkowska - Ciszczon/Ciszczon 2:0 ( 21:8, 21:12)
Góral/Kaczmarek - Saganowska/Wróblewska 0:2 (18:21, 19:21)
Płaczek/Adamek - Balcerowicz/Balcerowicz 2:0 (21:17; 21:16)
Pietroczuk/Stępień - Theis/Niemc 0:2 (11:21; 13:21)
Rogala/Rogala - Theis/Niemc 0:2 (11:21; 5:21)
Sroka/Wardak - Latkowska/Trybich 2:0 (21:14; 21:17)
Radkowiak-Rapacz - Góral/Kaczmarek 2:0 (21:18; 21:13)
Balcerowicz/Balcerowicz - Raźniewska/Nowogórska 2:0 (21:10; 21:13)
Latkowska/Trybuła - Ciszczon/Ciszczon 2:0 (21:16; 21:18)
Radkowiak/Rapacz - Saganowska/Wróblewska 1:2 (20:22, 21:15, 11:15)
Gancarczyk/Pilarek - Pietroczek/Stępień 2:0 (21:14, 21:12)
Włoch/Gruszczyńska - Płaczek/Adamek 2:1 (11:21, 24:22, 19:17)
Pietroczuk/Stępień - Rogala/Rogala 2:1 (16:21; 21:15; 16:14)
Sroka/Wardak - Ciszczon/Ciszczon 2:0 (21:11: 21:6)
Gancarczyk/Pilarek - Pietroczuk/Stępień 0:2 (14:21; 12:21)
Theis/Niemc - Gancarczyk/Pilarek 2:1 (21:18; 18:21; 16:14)
Płaczek/Adamek - Raźniewska/Nowogórska 2:0 (21:19; 21:14)
Urban/Szczytowicz – Radkowiak-Kiedacz/Rapacz 2:0 (21:10 ; 21:16)
Latkowska/Trybuła - Kociołek/Baran 0:2 (9:21; 6:21)
Radziwon/Horbacz - Sroka/Wardak 0:2 (5:21; 15:21)
Tokarska/Warchulska - Saganowska/Wróblewska 2:0 (21:7; 21:14)
Paszek-Gruszczyńska - Płaczek Adamek 2:0 (21:12; 21:8)
Gruszczyńska/Włoch - Oleksy/Strąg 1:2 (15:21; 21:14; 8:15)
Woźniak/Karasiewicz - Theis/Niemc 0:2 (14:21; 12:21)
Gancarczyk/Pilarek - Suwińska/Wołoszyn 0:2 (10:21; 19:21)
Urban/Szczytowicz - Tokarska/Warchulska 2:0 (21:12; 21:13)
Sroka/Wardak - Kociołek/Baran 0:2 (13:21; 18:21)
Latkowska-Trybuła - Radziwon/Horbacz 1:2 (21:16; 11:21; 11:15)
Oleksy/Strąg - Paszek/Gruszczyńska 1:2 (24:22; 20:22; 13:15)
Theis/Niemc - Wołoszyn/Suwińska 2:0 (21:11, 21:19)
Woźniak/Karasiewicz - Kacarczyk/Pilarek 0:2 (13:21; 9:21)
Gruszczyńska/Włoch - Płaczek/Adamek 2:0 (21:18; 21:15)
Radkowiak/Rapacz - Saganowska/Wróblewska 2:0 (21:17; 21:11)
Suwińska-Wołoszyn - Radziwoń/Horbacz 2:0 (21:5; 21:13)
Sroka/Wardak - Gancarczyk/Pilarek 0:2 (15:21, 18:21)
Włoch/Gruszczyńska - Tokarska/Warchulska 2:0 (21:11, 21:16)
Kociołek/Baran - Urban/Szczytowicz 0:2 (13:21; 0:21 - kontuzja)
Paszek/Gruszczyńska - Theis/Niemc 2:0 (21:18; 21:17)
Gancarczyk/Pilarek - Włoch/Gruszczyńska 2:0 (22:20; 21:9)
Theis/Niemc - Gancarczyk/Pilarek 2:0 (walkower)
Półfinał: Theis/Niemc - Urban/Szczytowicz 2:0 (21:16; 21:18)
Półfinał: Paszek/Gruszczyńska - Suwińska/Wołoszyn 2:0 (21:16; 21:15)
Mecz o 3. miejsce: Szczytowicz/Urban - Suwińska/Wołoszyn 2:1 (21:11, 17:21, 15:9)
Finał: Theis/Niemc - Paszek/Gruszczyńska 2:0 (21:18, 21:13)

Andrychów - 26-28.07.2013 - Plaża Open:

Eliminacje mężczyzn,
 
Grupa A:
Łabuz/Kazik - Guzik/Gandyk 2:0 (21:15, 21:15)
Cyran/Fijak - Guzik/Gandyk 2:0 (21:15, 21:9)
Łabuz/Kazik - Cyran/Fijak 2:0 (23:21, 21:19)
 
Grupa B:
Tkaczyk/Parcej - Skóbel/Kotarski 2:0 (21:10; 21:9)
Fogel/Szewczyk - Skóbel/Kotarski 2:0 (21:13; 21:9)
Tkaczyk/Parcej - Fogel/Szewczyk 2:1 (19:21; 21:19; 15:13)
 
Grupa C:
Parysz/Kolonko - Jarzyna/Maryon 0:2 (17:21, 18:21)
Zaczek/Dziadoń - Kuźma/Sordyl 2:0 ( 21:14, 21:14)
Kuźma/Sordyl - Jarzyna/Maryon 0:2 (9:21, 16:21)
Parysz/Kolonko - Zaczek/Dziadoń 2:1 (21:18, 16:21, 15:13)
Zaczek/Dziadoń - Jarzyna/Maryon 2:0 (21:14, 21:16)
Parysz/Kolonko - Kuźma/Sordyl 2:0 ( 21:18, 21:15)
 
Grupa D:
Płecha/Oleksy - Munik/Dyrlaga 2:0 (21:9; 21:13)
Pawlik/Ostrowski - Ćwiertnia/Stach 2:1 (23:21; 18:21; 15:12)
Pawlik/Ostrowski - Munik/Dyrlega 2:1 (21:10; 17:21; 15:12)
Płecha/Oleksy - Ćwiertnia/Stach 2:0 (21:12; 21:16)
Ćwiertnia/Stach - Munik/Dyrlega 2:0 (21:9; 21:14)
Płecha/Oleksy - Pawlik/Ostrowski 2:0 (21:11, 21:11)
 
Turniej damski:

Włodarska/Wojdyła - Radziwon/Horbacz 0:2 (11:21; 10:21)
Tysler/Kowalewska - Kolasa/Młynarczyk 1:2 (22:20; 19:21; 7:15)
Urbańczyk/Norys - Kostera/Kotniewicz 2:0 (21:7, 21:16)
Szczytowicz/Staszak-Staszków - Kolasa/Młynarczyk 2:0 (21:4, 21:5)
Hatala/Kozyra - Szajewska-Skuta/Tekieli 2:0 (21:12; 21:13)
Tysler/Kowalewska - Szajewska-Skuta/Tekieli 0:2 (16:21; 8:21)
Szczytowicz/Staszak-Staszków - Radziwon/Horbacz 2:0 (21:18, 21:17)
Urbańczyk/Norys - Hatala/Kozyra 1:2 (21:11, 17:21, 13:15)
Kolasa/Młynarczyk - Włodarska/Wojdyła 1:2 (14:21; 21:17; 8:15)
Szajewska-Skuta/Tekieli - Kotniewicz/Kostyra 1:2 (21:15; 14:21; 19:21)
Urbańczyk/Norys - Włodarska/Wojdyła 2:0 (21:11, 21:8)
Kostera/Kotniewicz - Radziwon/Horbacz 0:2 (8:21; 13:21)
 
I półfinał Radziwon/Horbacz - Hatala/Kozyra 2:0 (21:8, 21:10)
II półfinał Urbańczyk/Norys - Szczytowicz/Staszak-Staszków 0:2 (15:21, 15:21)
 
Mecz o 3. miejsce kobiet Hatala/Kozyra - Urbańczyk/Norys 0:2 (20:22, 19:21)
 
Finał Kobiet Szczytowicz/Staszak-Staszków - Radziwon/Horbacz 2:0 (21:13, 21:14)
 
Turniej męski:

Łyczko/Szczerbaniuk - Cyran/Fijak 1:0 (21:15)
Ungeheuer/Bielenda - Płecha/Oleksy 0:1 (13:21)
Łabuz/Kazik - Wójtowicz/Tomczyk 0:1 (9:21)
Pawlik/Ostrowski - Słonina/Piwowarczyk 0:1 (14:21)
Baca/Urbaniak - Jarzyna/Maryon 1:0 (21:13)
Zaczek/Dziadoń - Kiniorski/Adamski 0:1 (15:21)
Kapuśniak/Auguścik - Tkaczyk/Parcej 0:1 (11:21)
Fogel/Szewczyk - Brzeziński/Matyja 1:0 (21:14)
Łyczko/Szczerbaniuk - Wójtowicz/Tomczyk 0:1 (16:21)
Płecha/Oleksy - Słonina/Piwowarczyk 1:0 (26:24)
Baca/Urbaniak - Adamski/Kiniorski 0:1 (15:21)
Tkaczuk/Parcej - Fogel/Szewczyk 1:0 (21:19)
Brzeziński/Matyja - Kapuśniak/Auguścik 2:0 (15:7, 15:12)
Jarzyna/Maryon - Zaczek/Dziadoń 2:0 (15:11, 15:9)
Pawlik/Ostrowski - Ungeheuer/Bielenda 2:0 (21:13; 21:10)
Łabuz/Kazik - Cyran/Fijak 2:1 (17:15; 13:15; 15:13)
Słonina/Piwowarczyk - Matyja/Brzeziński 2:0 (17:15; 15:8)
Maryon/Jarzyna - Łyczko/Szczerbaniuk 1:2 (15:13; 11:15; 8:15)
Pawlik/Ostrowski - Fogel/Szewczyk 0:2 (12:21; 8:21)
Baca/Urbaniak - Łabuz/Kazik 2:0 (15:12; 15:12)
Tomczyk/Wójtowicz - Płecha/Oleksy 2:0 (Kontuzja 21:0; 21:0)
Szczerbaniuk/Łyczko - Słonina/Piwowarczyk 2:0 (21:7, 21:8)
Tkaczuk/Parcej - Kiniorski/Adamski 2:1 (20:22, 21:19, 15:13)
Baca/Urbaniak - Fogel/Szewczyk 0:2 (12:15, 10:15)
Łyczko/Szczerbaniuk - Kiniorski/Adamski 2:0 (23:21, 21:17)
Płecha/Oleksy - Fogel/Szewczyk 0:2 (kontuzja)
 
I półfinał Szczerbaniuk/Łyczko - Wójtowicz/Tomczyk 1:2 (21:19, 17:21, 11:15)
II półfinał Parcej/Tkaczuk - Fogel/Szewczyk 2:0 (21:19, 21:16)
 
Mecz o 3. Miejsce mężczyzn: Szczerbaniuk/Łyczko
- Fogel/Szewczyk 2:0 (21:17, 21:18)
 
Finał Mężczyzn: Parcej/Tkaczuk – Tomczyk/Wójtowicz 2:0 (21:18, 21:19)

Piła- 01-04.08.2013 - Plaża Open:

Turniej kobiet:

Wróblewska/Pietroczuk - Góral/Kaczmarek 2:1 (21:11, 14:21, 21:11
Włoch/Gruszczyńska - Szrajber/Urych-Turska 2:0 (21:15, 21:17)
Saganowska/Trybuła - Zdon/Karasiewicz 0:2 (17:21, 14:21)
Woźniak/Lewicka - Bukowiecka/Strojna 2:0 (21,9,21:13)
Pietroczuk/Stępień - Latkowska/Kwiatkowska 0:2 (12:21, 19:21)
Adamek/Płaczek - Puławska/Wardek 2:0( 21:13, 21:7)
Niewińska/Gancarczyk - Wróblewska/Pietroczuk 2:0 (22:20, 21:16)
Wróblewska/Pietroczuk - Góral/Kaczmarek 2:1 (21:11, 14:21, 21:11)
Włoch/Gruszczyńska - Saganowska/Trybuła 2:1 (21:14, 17:21, 21:9)
Saganowska/Trybuła - Szrajder/Urych-Turska 0:2 (14:21, 18:21)
Zdon/Karasiewicz - Szrajder/Urych-Turska 2:0 (21:16, 21:16)
Woźniak/Lewicka - Pietroczuk/Stępień 2:1 (16:21, 21:12, 21:5)
Woźniak/Lewicka - Latkowska/Kwiatkowska 2:1 (24:22, 25:27, 21:11)
Pietroczuk/Stępień - Bukowiecka/Strojna 2:0 (21:14, 21:16)
Latkowska/Lewicka - Bukowiecka/Strojna 2:0 (21:7, 21:13)
Adamek/Płaczek - Radziwon/Horbacz 0:2 (17:21, 21:23)
Radziwon/Horbacz - Wiatr/Wardak 1:2 (17:21, 24:22, 9:21)
Wiatr/Wardak - Puławska/Wardak 2:0 (21:10, 21:18)
AdameK/Płaczek - Wiatr/Wardak 0:2 (11:21, 14:21)
Radzwion/Horbacz - Puławska/Wardak 2:0 (21:11, 21:14)
Włoch/Gruszczyńska - Zdon/Karasiewicz 0:2 (16:21, 16:21)
Wołoszyn/Suwińska - Wróblewska/Pietroczuk 2:0 (21:10, 21:12)
Niewińska/Gancarczyk - Tokarska/Warchulska 2:0 (21:9, 21:9)
Michalak/Kaczorowska - Wardak/Wiatr 0:2 (18:21, 7:21)
Horbacz/Radziwon - Theis/Niemc 1:2 (21:15, 10:21, 10:21)
Szczytowicz/Staszak-Staszków - Latkowska/Kwiatkowska 2:0 (21:18, 21:11)
Włoch/Gruszczyńska - Paszek/Oleksy 2:0 (kontuzja)
Woźniak/Lewicka - Baran/Gruszczyńska 0:2 (15:21, 10:21)
Strąg/Pilarek - Zdon/Karasiewicz 2:0 (21:14, 21:16)
Paszek/Oleksy - Zdon/Karasiewicz 0:2 (kontuzja)
Woźniak/Lewicka - Latkowska/Kwiatkowska 2:0 (kontuzja)
Szczytowicz/Staszak-Staszków - Baran/Gruszczyńska 1:2 (21:16, 18:21, 10:15)
Wołoszyn/Pietroczuk - Niewińska/Gancarczyk 1:2 (21:16, 20:22, 10:15)
Strąg/Pilarek - Włoch/Gruszczyńska -2:0 (22:20, 21:14)
Wiatr/Wardak - Theis/Niemc 2:0 (21:12, 21:19)
Horbacz/Radziwon - Michalak/Kaczorowska 2:1 (21:19, 7:21, 15:12)
Niewińska/Gancarczyk - Wiatr/Wardak 0:2 (15:21; 17:21)
Baran/Gruszczyńska - Strąg/Pilarek 2:0 (21:18; 21:19)
Theis/Niemc - Wołoszyn/Suwińska 2:0 (21:19; 21:13)
Horbacz/Radziwon - Szczytowicz/Staszak-Staszków 0:2 (17:21; 18:21)
Półfinał: Wardak/Wiatr - Theis/Niemc 1:2 (17:21; 21:15; 15:17)
Półfinał: Baran/Gruszczyńska - Szczytowicz/Staszak/Staszków 2:0 (21:13; 21:13)
Mecz o 3 miejsce: Wiatr/Wardak - Szczytowicz/Staszak-Staszków 1:2 (25:27; 21:16; 10:15)
Finał: Baran/Gruszczyńska - Theis/Niemc 2:0 (21:16; 21:16)

Turniej mężczyzn:

Łysikowski/Jetke - Łabuz/Sutyniec 2:0 (21:12; 21:13)
Wieczorek/Fogel - Kozik/Kozik 2:1 (21:19; 21:23; 15:10)
Kania/Śnieżek - Kanyion/Konkiel 0:2 (14:21; 10:21)
Kałuża.Mamełka - Zarankiewicz/Pietraszko 2:0 (21:15; 21:15)
Włodarczyk/Kwasowski - Wierzbicki/Bąkiewicz 0:2 (0:21; 0:21 - walkower)
Kmiecik/Macura - Nowik/Cyran - 2:1 (21:14; 20:22; 15:11)
Wyrzykowski/Mikołajczak - Parcej/Radojewski 0:2 (13:21; 14:21)
Kiniorski/Adamski - Szewczyk/Tkaczuk 0:2
Kujawski/Maziarek - Felisiak/Biernat 2:0 (21:16; 21:14)
Baran/Baran - Konieczny/Rogiński 1:2 (21:18; 16:21 14:16)
Iliewicz/Skoryy - Andrys/Andrys 0:2 (15:21; 14:21)
Kaczmarek/Malec - Łysikowski/Jetke 2:0 (19:16; 21:0)
Łyczko/Szczerbaniuk Andryszewski/Szczechowicz 2:1 (20:22; 22:20; 15:10)
Wieczorek/Fogel - Kanyion/Konkiel 2:0 (21:16; 21:15)
Kałuża/Mamełka - Wierzbicki/Bąkiewicz 2:0 (21:16; 21:18)
Kmiecik/Macura - Parcel/Radojewski 0:2 (17:21; 15:21)
Pełka/Kujawiak - Szewczyk/Tkaczuk 2:0 (21:13; 21:14)
Konieczny/Rogiński - Andrys/Andrys 0:2 (12:21; 15:21)
Łyczko/Szczerbaniuk - Kujawski/Maziarek 2:1 (16:21; 21:19;15:13)
Przybylak/Robak - Lewicki/Kiernoz 0:2
Rudol/Kosiok - Wieczorek/Fogel 2:0 (21:19, 21:19)
Kaczmarek/Malec - Makowski/Sobczak 0:2 (11:21, 10:21)
Bernyś/Brzeziński - Parcej/Radojewski 1:2 (4:21, 24:22, 7:15)
Kałuża/Mamełka - Witczak/Matusiak 0:2 (12:21, 17:21)
Bryl/Kujawiak - Łyczko/Szczerbaniuk 2:0 (21:19, 21:15)
Pełka/Kujawiak - Brożyniak/Dzikowicz 0:2 (21:23, 16:21)
Popek/Janiak - Lewicki/Kiernoz 2:0 (21:14, 22:20)
Andrys/Andrys - Lech/Wojtasik 0:2 (kontuzja)
Rudol/Kosiak - Sobczak/Makowski 2:1 (15:21, 21:15, 15:13)
Parcej/Radojewski - Witczak/Matusiak 0:2 (18:21, 17:21)
Bryl/Kujawiak - Brożyniak/Dzikowicz 2:1 (21:18, 19:21, 15:8)
Andrys/Andrys - Lewicki/Kiernoz 0:2 (kontuzja)
Kałuża/Mamełka - Bernyś/Brzeziński 1:2 (14:21, 22:20, 10:15)
Kaczmarek/Malec - Wieczorek/Fogel 2:0 (21:17, 21:15)
Kałuża/Mamełka - Bernyś/Brzeziński 1:2 (14:21; 22:20; 10:15)
Kaczmarek/Malec - Wieczorek/Fogel 2:0 (21:17; 21:15)
Bernyś/Brzeziński - Janiak/Popek 0:2 (16:21; 13:21)
Pełka/Kujawiak - Łyczko/Szczerbaniuk 2:1 (19:21; 21:18; 15:10)
Pełka/Kujawiak - Sobczak/Makowski 0:2 (12:21; 18:21)
Ćwierćfinał: Witczak/Matusiak - Janiak/Popek 1:2 (12:21; 21:9; 15:17)
Ćwierćfinał: Bryl/Kujawiak - Lewicki/Kiernoz 2:1 (21:13; 20:22; 15:12)
Półfinał: Janiak/Popek - Lech/Wojtasik 0:2 (9:21; 13:21)
Półfinał: Kosiak/Rudol - Bryl/Kujawiak 2:1 (24:22; 24:26; 21:19)
Mecz o 3 miejsce: Bryl/Kujawiak - Janiak/Popek 2:0 (21:14; 21:17)
Finał: Kosiak/Rudol - Lech/Wojtasik 1:2 (32:34; 21:12; 12:15)
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 664303 PLAŻOWICZEM