Ambasadorzy tegorocznego cyklu
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
18/04/2014

Ambasadorzy tegorocznego cyklu

Gruszka, Fijałek, Prudel, Szczerbaniuk, Niemczyk – te nazwiska z pewnością znane są wszystkim, którzy choćby w najmniejszym stopniu związani są z siatkówką. Wszyscy wyżej wymienieni to Ambasadorzy projektu Plaża Open 2014.

Jesteśmy dumni, że pod jednym szyldem zgromadziliśmy osoby tak zasłużone i ważne dla polskiej siatkówki. Warto więc Was o tym poinformować i jeszcze bardziej przybliżyć sylwetkę każdego z osobna. 
Zacznijmy od jedynej kobiety w tym gronie...

    
   MAŁGORZATA NIEMCZYK
Mistrzyni Europy z 2003 roku, komentator i trener siatkówki, posłanka na Sejm VII kadencji. W 2013 roku, podczas turnieju Plaża Open w Łodzi, prowadziła warsztaty dla najmłodszych.


           PIOTR GRUSZKA
Siatkarz, reprezentant Polski, wielokrotny medalista naszego kraju, Wicemistrz Świata z 2006 roku, Mistrz Europy i MVP tego turnieju, czterokrotny olimpijczyk. Podczas zeszłorocznej inauguracji w Kętach zagrał w Meczu Gwiazd  Reprezentantów Polski i kabaretu Łowcy.B.


     ROBERT SZCZERBANIUK
Były reprezentant Polski, wielokrotny zdobywca Mistrzostwa i Pucharu Polski, Mistrz Świata i Europy Juniorów. Ambasador i zarazem zawodnik grający na Plaży Open! Wraz z Piotrem Gruszką uczestniczył w Meczu Gwiazd. 


        GRZEGORZ FIJAŁEK
Siatkarz plażowy. W parze występuje z Mariuszem Prudlem i razem tworzą najlepszą parę plażową w Polsce. Jego największy sukces to brąz Mistrzostw Europy (2013). W zeszłym roku podczas turniejów w Łodzi i Andrychowie prowadził warsztaty dla najmłodszych, funkcjonujące do dziś pod nazwą "Grzegorz Fijałek Camp."


           MARIUSZ PRUDEL
Wraz z Grzegorzem Fijałkiem brązowy medalista Mistrzostw Europy z 2013 roku. Regularnie zajmujący czołowe pozycje w światowym cyklu siatkówki plażowej World Tour. Pochodzi z Rybnika i osobiście podczas konferencji prasowej promował tegoroczny turniej Plaża Open w tym miejscu.


 

powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 696157 PLAŻOWICZEM