Patronat Medialny Przeglądu Sportowego
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
17/04/2014

Patronat Medialny Przeglądu Sportowego

Już niebawem, po raz pierwszy o Plaży Open będziecie mogli przeczytać w Przeglądzie Sportowym. I to nie raz! Największa sportowa gazeta w naszym kraju  objęła patronat nad projektem Plaża Open 2014.

Takie informacje przekazuje się bardzo przyjemnie! Tym bardziej, że realizacja celu kosztowała wiele wysiłku i kilku miesięcy pracy. Rok po rozpoczęciu współpracy z TVP Sport, zaczynamy przygodę z Przeglądem Sportowym.

Współpraca będzie trwała od 28 maja do 4 sierpnia, a więc rozpocznie się jeden dzień przed inauguracją w Kętach i jeden dzień po zakończeniu całego projektu w Pile. W odpowiedzi na Państwa propozycję objęcia patronatem prasowym projektu Plaża Open (…) informujemy,  że nasze wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska – wydawca „Przeglądu Sportowego” – jest zainteresowane współpracą z Państwem przy realizacji tego przedsięwzięcia – mówi Redaktor Naczelny Przeglądu Sportowego, Pan Michał Pol.

Obecności Plaży Open na łamach gazety trudno będzie nie zauważyć, bowiem pojawimy się aż 7 razy! Najważniejsza będzie jednak pierwsza odsłona. Każdy, kto kupi Przegląd Sportowy 28 maja, dostanie 4 stronicowy dodatek zapowiadający cały tegoroczny cykl! Następne publikacje w skład, których wchodzić będzie moduł graficzny i redakcyjny ukażą się kolejno:
29 maja, 3 lipca, 10 lipca, 17 lipca, 24 lipca oraz 31 lipca

Kupujcie Przegląd Sportowy i czytajcie o Plaży Open 2014!

powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 696142 PLAŻOWICZEM