Plaża Open z Patronatem Honorowym PKOl!
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
09/04/2014

Plaża Open z Patronatem Honorowym PKOl!

Tego jeszcze nie było! Tegoroczna edycja Plaża Open odbędzie się pod Patronatem Honorowym Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Po zmianach w oficjalnym terminarzu w końcu wyszliśmy na prostą! Znamy już konkretne daty wszystkich turniejów, wiemy że każdy z nich odbywał się będzie w ramach eliminacji Mistrzostw Polski oraz, że finały z każdego miasta będzie można obejrzeć w TVP Sport. A to jeszcze nie koniec pozytywnych informacji. 20 marca 2014 okazał się niezwykle ważną datą dla Plaży Open. Wtedy, Polski Komitet Olimpijski potwierdził objęcie Patronatu Honorowego nad Plażą Open 2014!

W oficjalnym piśmie skierowanym do głównych organizatorów, przez Sekretarza Generalnego PKOl -  Adama Krzesińskiego, czytamy – Z przyjemnością chciałbym poinformować, że przyjmujemy Patronat Honorowy nad piątą jubileuszową edycją ogólnopolskiego cyklu Plaża Open w ramach Mistrzostw Polski. – Pan Sekretarz nie zapomniał również o osobach zaangażowanych w tworzenie imprezy jak i tych, dla których turnieje są organizowane, czyli o zawodnikach – Organizatorom rozgrywek w piłkę plażową życzę powodzenia w przeprowadzeniu tych ciekawych, widowiskowych imprez. (…) Zaś wszystkim uczestnikom Plaża Open życzę wielu sukcesów i wspaniałej sportowej atmosfery.

Z wielką przyjemnością informujemy Was o Patronacie Honorowym PKOl. To dla nas wielka radość i zarazem zaszczyt, że zostaliśmy dostrzeżeni przez jedną z najważniejszych organizacji w naszym kraju. Jesteśmy przekonani, że jeszcze bardziej podniesie to rangę i wartość naszych turniejów. 


Fot. Patronat Honorowy "Polski Komitet Olimpijski"
 

powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 696121 PLAŻOWICZEM