Plaża Open na szklanym ekranie od 1 czerwca od 16:10!
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
05/04/2014

Plaża Open na szklanym ekranie od 1 czerwca od 16:10!

Turnieje cyklu Plaża Open po raz pierwszy na żywo na antenie TVP Sport zostały wyemitowane wubiegłym roku, kamery Telewizji Polskiej odwiedziły inaugurację w Kętach, oraz finał w Pile.

W tym roku zaangażowanie kanału tematycznego Telewizji Polskiej TVP Sport w projekt Plaża Open będzie zdecydowanie większe! Zastępca Dyrektora TVP Sport pan Marian Kubalica powiedział: „ Mam nadzieję, że nasza tegoroczna współpraca przyniesie jeszcze lepsze efekty niż miało to miejsce w ubiegłym roku”.  My także jesteśmy przekonani do lepszej efektywności współpracy. W tegorocznej edycji Plaża Open kibice będą mogli oglądać finałowe zmagania, zarówno w turnieju męskim jak i żeńskim nie tylko podczas turnieju w inauguracyjnego w Kętach w dniu 1 czerwca oraz finałowego w Pile transmitowanego 3 sierpnia, ale także w pozostałych czterech zawodach z cyklu Plaża Open!

Poniżej zdradzimy Wam kilka szczegółów dotyczących transmisji, już wiemy w jakich godzinach odbędą się relację na żywo, dzisiaj przedstawimy Wam trzy miasta…

1 czerwca w Kętach finały kobiet i mężczyzn będą relacjonowane od godziny 16:10 do 18:20, relację z Cieszyna będzie można zobaczyć 3 lipca od godziny 14:00 do 16:10, a rybnicką odsłonę Plaży Open w ramach Mistrzostw Polski TVP Sport wyemituje podobnie jak w Cieszynie od 14:00 do 16:10.

Oczywiście oprócz transmisji spotkań, kibice zobaczą relacje ze studia TVP Sport, w którym pojawią się zarówno zawodnicy, jak i zaproszeni goście. W zeszłym roku spotkania rozgrywane w ramach Plaża Open komentowali Piotr Gruszka, Marcin Prus czy Magdalena Szczytowicz. W tym roku na pewno zaskoczymy Was naszymi gośćmi!

Już za niedługo przekażemy kolejne informacje o transmisjach w TVP Sport, a także Patronach Medialnych Plaży Open w 2014 roku. Jednego możemy być pewni – o Plaży Open w 2014 roku będzie głośno!

Piotr Bąk - Plaża Open/Siatkowka24.com
powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 696072 PLAŻOWICZEM