Rybnik nowym miastem Plaży Open!
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
01/04/2014

Rybnik nowym miastem Plaży Open!

Co prawda podaliśmy Wam już terminarz tegorocznych turniejów, ale jak się okazało zaszły pewne zmiany niezależne od nas. Wychodzimy już jednak na ostatnią prostą i prezentujemy efekty pracy z kilku ostatnich dni!

W zeszłym tygodniu zostaliście poinformowani o tym, że Plaża Open niestety nie pojawi się w tym roku w Parku Śląskim. Po tych niewesołych wieściach, mamy dla Was nową doskonałą wiadomość! W miejsce Chorzowa pojawił się Rybnik, w którym rozegrany zostanie 2** turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski pań i panów! Turniej, który z pewnością charakteryzować będzie nowoczesność! Siatkarze i siatkarki plażowe powalczą na trzech boiskach, na nowo wyremontowanym kąpielisku „Ruda” w dniach 10-13 lipca.

Ostatniego dnia marca miała miejsce konferencja prasowa, na której oficjalnie ogłoszono, że Rybnik został nowym miastem Partnerskim Plaży Open. Wzięli w niej udział Prezydent Miasta - Pan Adam Fudali, utytułowany siatkarz plażowy, mieszkaniec Rybnika – Mariusz Prudel oraz główni organizatorzy Marcin Strządała Marcin Prus. Wydarzeniem zainteresowały się także media lokalne, co znakomicie rokuje zarówno nam – organizatorom, miastu, kibicom ale też kąpielisku „Ruda”, które w najbliższych miesiącach zostanie oddanego do użytku po trwającym  obecnie remoncie. 

Wkrótce więcej informacji o nowym mieście Partnerskim Plaży Open. Poniżej zaś materiał podsumowujący konferencję w Rybniku.


powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 696149 PLAŻOWICZEM