Marcin Prus w Polsacie - oglądaj i oceniaj!
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
27/03/2014

Marcin Prus w Polsacie - oglądaj i oceniaj!

Już dziś, Dyrektora Sportowego Plaży Open i zarazem Ambasadora zbliżających się Mistrzostw Świata w Katowicach zobaczymy w Magazynie Siatkarskim Polska 2014.

Magazyn wyemitowany zostanie w Polsacie Sport News o godzinie 20:30. Jednym z dzisiejszych gości Jerzego Mielewskiego będzie reprezentant Plaży Open -  Marcin Prus. Panowie porozmawiają na temat zbliżającego się Mundialu i przygotowań naszej kadry do Mistrzostw - czyli na temat sztandarowego celu programu, którym jest przybliżenie kibicom aspektów przygotowań do imprezy i monitorowanie formy naszych zawodników. Marcin Prus zdradził nam, że spotkanie dotyczyć będzie też Akcji Społecznej, w której bierze udział.

Przypominamy, że Akcja „Lubię siatkę z Marcinem Prusem” organizowana jest przez Miasto Katowice. Z kolei Marcin jest Ambasadorem Mistrzostw Świata w siatkówce w Katowicach, projekt jest więc doskonałą promocją zbliżającej się imprezy.Pomysł na organizację akcji, która miałaby na celu popularyzację siatkówki i zaszczepienie w dzieciakach ducha sportowej rywalizacji zrodził się podczas jednego z turniejów eliminacyjnych Mistrzostw Polski w ramach Plaży Open. Prowadziłem wtedy warsztaty siatkarskie dla dzieci. Później takie zajęcia zostały przeprowadzone podczas Memoriału Arkadiusza Gołasia. W minionym roku, naPlaży Open zajęcia prowadzili również Małgosia Niemczyk i Grzesiek Fijałek. Teraz akcja obejmuje 12 tysięcy młodych ludzi z Katowic i okolic, którzy skupieni są łącznie w ok. 40 szkołach. Zaczynając od przedszkolaków, a kończąc na uczniach szkół ponadgimnazjalnych.

Liczymy na Waszą obecność przed telewizorami. Warto dowiedzieć się więcej na temat Mistrzostw Świata czy akcji szkolenia młodzieży, która zrodziła się na naszych boiskach! Czwartek, 20:30, Polsat Sport News. Bądźcie z nami!

powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 696073 PLAŻOWICZEM