Nie zagrają pod kapeluszem
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
26/03/2014

Nie zagrają pod kapeluszem

Nie zawsze wszystko układa się tak, jak sobie założyliśmy. Dotarła do nas wiadomość, że nie odbędzie się turniej w Parku Śląskim w Chorzowie.

Siatkarze i siatkarki plażowe mieli powalczyć o punkty Mistrzostw Polski w tym miejscu w dniach 10-13 lipca. Niestety, plany uległy zmianie i Chorzów nie zagości na mapie tegorocznego cyklu Plaży Open. Odnosząc się do doświadczeń z zeszłego roku, władze Parku bardzo pozytywnie podchodziły do ponownej organizacji rozgrywek w tym miejscu. Organizacja imprezy zależy jednak w dużym stopniu od wielu czynników zewnętrznych.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie Parku Śląskiego do organizacji kolejnej edycji wydarzenia Plaża Open. Niestety, z uwagi na własne ograniczenia, a także zaangażowanie planowanych Partnerów, które okazało się dużo mniejsze niż zakładaliśmy, nie uda nam się zorganizować (…) imprezy na terenie Parku. Gorąco liczymy, że uda nam się wrócić do rozmów przy organizacji kolejnej edycji Plaża Open 2015 r.  – czytamy w oficjalnym piśmie skierowanym do organizatorów tegorocznego cyklu.

Zarazem mamy nadzieję, że w przyszłym sezonie Plaża Open powróci do Parku Śląskiego. Tymczasem, życzymy powodzenia w realizacji założonych celów, a kibiców i zawodników uspokajamy – prowadzimy rozmowy mające na celu organizację turnieju w terminie, kiedy miały odbyć się rozgrywki w Chorzowie. Szczegóły niebawem.

Foto Łukasz Kardynał - SportsPhotos.eu

powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 696097 PLAŻOWICZEM