Tradycyjny finał w Pile
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
25/03/2014

Tradycyjny finał w Pile

Finałowy turniej w Pile to już tradycja zakończenia sezonu Plaży Open. A jak wszyscy wiemy, tradycję trzeba kontynuować...

Ostatni tegoroczny turniej odbędzie więc jak co roku w Ośrodku Płotki, w dniach 1-3 sierpnia. W rozmowie z nami, Dyrektor MOSIR-u w Pile, Pan Dariusz Kubicki zdradza kulisy zmian zachodzących w Ośrodku i zapowiada kolejną odsłonę Plaży Open w tym miejscu. 

Po raz kolejny siatkarze i siatkarki plażowe odwiedzą Ośrodek. Czemu decydujecie się Państwo na coroczną organizację przedsięwzięcia?

Plaża Open wpisuje się doskonale w klimat miasta i jego mieszkańców, którzy od lat kibicują lokalnym ekipom siatkarskim. Wpisuje się także w ogólnokrajowy trend kibicowania podczas imprez plenerowych. No i wreszcie wpisuje się w strategię Miasta i MOSiR-u, by promować Ośrodek Płotki jako obiekt do aktywnego, sportowego relaksu i wypoczynku.

W zeszłym roku, pierwszy raz gościliśmy ekipę TVP Sport. To z pewnością duża zmiana i korzyść zarówno dla organizatorów Plaży Open jak i dla Państwa... 

Obecność TVP Sport z pewnością podniosła i wierzymy, że ponownie podniesie rangę oraz zasięg promocji tej imprezy.

W Ośrodku Płotki właśnie odbywa się remont obiektu. Szykują się duże zmiany? Co nowego zastaną zawodnicy, organizatorzy i kibice?

Na płotkach rzeczywiście szykują się duże zmiany. W ubiegłym roku rozpoczęliśmy modernizację Ośrodka. Wyburzone zostały wszystkie domki letniskowe i stara infrastruktura socjalna. Lada moment rozpoczniemy budowę nowych domków letniskowych, pracujemy również nad koncepcją budowy nowej wiaty, sanitariatów, sceny, placu zabaw, siłowni napowietrznej, ścieżki zdrowia itp. 

Na kiedy planowany jest koniec remontu? Czy zdążycie Państwo przed rozpoczęciem Plaży Open?

Mam nadzieję, że do czasu rozpoczęcia Plaży Open, część z nich będzie już gotowa. Nie chcemy jednak na siłę kontynuować prac w sezonie letnim, by nie przeszkadzać wypoczywającym nad Płotkami. Bez względu na tempo prac, miejsce rozgrywek i zakres poruszania się po Ośrodku nie ulegną zmianie. Mamy nadzieję, że jak co roku w czasie Plaży Open będziemy świadkami bardzo zaciętych i widowiskowych rozgrywek. Przede wszystkim jednak liczymy na dobrą pogodę, bo to - jak wynika z doświadczenia z poprzednich edycji - gwarant dużej frekwencji oglądających.

Bardzo dziękuję za rozmowę.
Ja również. Pozdrawiam i do zobaczenia!

A ekipa Plaży Open już teraz gorąco zaprasza Was do Ośrodka Płotki w Pile na finał Plaży Open 2014! Jeśli zaś szukacie miejsca na spędzenie wakacyjnego urlopu, warto go połączyć z naszymi rozgrywami w tym miejscu! Zachęcamy Was do odwiedzenia Ośrodka w Pile i odpoczynku nad pięknym jeziorem!

 

powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 696054 PLAŻOWICZEM