Kęty sportem stoją!
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
11/03/2014

Kęty sportem stoją!

Podobnie jak rok temu, urokliwa miejscowość u podnóża Beskidów zainauguruje sezon Plaży Open 2014.

Zeszłoroczny turniej w tym miejscu okazał się sukcesem zarówno organizatorów projektu jak i całego miasta. Przez cztery dni turniejowe, Obiekty Sportowe w Kętach odwiedziły tłumy mieszkańców. Rozegraliśmy wtedy - prócz eliminacji Mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn - turniej Młodej Plaży Open oraz byliśmy świadkami meczu pokazowego, w którym zagrali: Piotr Gruszka, Marcin Prus, Agata Sawicka, Robert Szczerbaniuk i Kabaret Łowcy.B! Po takich wydarzeniach nie mogliśmy przejść obojętnie obok tak życzliwej nam miejscowości. Postanowiliśmy więc, że ponownie rozpoczniemy tu zmagania sezonu plażowego.

Kilka dni temu, główni organizatorzy – Marcin Prus i Marcin Strządała wraz z Burmistrzem Kęt – Panem Tomaszem Bąkiem, podpisali umowę, przypieczętowującą dotychczasowe rozmowy. Przyznam, że z ogromną radością Kęty ponownie ugoszczą zawodników, sędziów, gości specjalnych, a także pomysłodawców tego pięknego, siatkarskiego wydarzenia, jakim jest projekt Plaża Open. Już drugi raz, przez kilka turniejowych dni, z wypiekami na twarzach będziemy śledzić mecze (…) - powiedział Pan Tomasz Bąk. Słysząc takie słowa, nie pozostaje nam nic innego, jak stanąć na wysokości zadania i przygotować turniej jeszcze lepiej niż rok temu! Efekty naszej pracy zobaczycie już pod koniec maja!

Co więcej? Kęty sportem stoją! I to dosłownie. Po zakończeniu zeszłorocznego turnieju, piasek nie zniknął z Obiektów Sportowych. Adepci siatkówki plażowej mogli trenować i bawić się w tym miejscu jeszcze przez kilka następnych miesięcy. Natomiast na czas okresu zimowego, piasek został zamieniony na… lodowisko. Miejsce zostało świetnie zagospodarowane… a wkrótce ponownie zagości w tym miejscu piasek! 

Już teraz gorąco zachęcamy Was do przybycia na Plażę Open 2014 w Kętach. Zapamiętajcie datę 29.05-1.06, nie może Was zabraknąć!


 

powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 696113 PLAŻOWICZEM