KONKURS: Zgadnij kto to?
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
27/02/2014

KONKURS: Zgadnij kto to?

Zapamiętajcie dzisiejszy dzień, ponieważ do inauguracji sezonu Plaży Open 2014 zostało 90 dni! Z tej okazji mamy dla Was konkurs.

Myślę, że przynajmniej połowa z Was zna zabawę z dzieciństwa „Zgadnij kto to?”. Zasady są banalnie proste! My kogoś opisujemy, a Wy zgadujecie kto kryje się pod podanym opisem. Oczywiście wszystkie osoby, które należy wskazać są związane z Plażą Open.

A oto nasze zagadki…
1. Ta siatkarka jest niezastąpiona na boisku, można powiedzieć, że jest asem w talii włoskiego trenera w jednym z czołowych klubów Orlen Ligii. Jej zadaniem jest utrudnienie gry rywalkom poprzez kąśliwe zagrywki, z których słynie.
2. Multimedalistka Mistrzostw Polski. Nie tylko gra doskonale w siatkówkę plażową, ale także nie gorzej radzi sobie w domu. Można śmiało powiedzieć, że Perfekcyjna z Niej Pani Domu! Ma dwójkę uroczych bliźniaków…
3. Siatkarz, który co prawda obecnie nie gra w siatkówkę, ale w trakcie swojej bogatej kariery zdobywał mnóstwo cennych punktów obijając niemiłosiernie ręce rywali. A teraz? Niezły z niego tancerz!
4. Jego brat gra w PlusLidze na pozycji rozgrywającego. Nasz bohater jest ambasadorem Plaży Open, który w swoim rodzinnym mieście podczas jednego z turniejów, zorganizował cieszące się wielką popularnością warsztaty dla dzieci.
5. Człowiek orkiestra. Jeżeli zajdzie taka potrzeba potrafi komentować mecze dla radia lub telewizji. Zaś ostatnio odkrył w sobie talent pisarski… NAJWYŻSZY dyrektor siatkówki plażowej w Polsce!
 
Swoje odpowiedzi wysyłajcie na adres konkurs@plazaopen.pl w tytule wpisując „Zgadnij kto to?”. Na zgłoszenia czekamy do 28.02.2014 do godziny 20:00. Następnego ranka podamy wyniki konkursu.
Zwyciężają osoby, które prawidłowo odgadną wszystkie zagadki. Jeśli okaże się, że osób, które odpowiedziały prawidłowo będzie więcej, zwycięzcy zostaną wyłonieni w drodze losowania. Ponieważ odpowiadacie mailowo, nie będziecie  mogli skontrolować ile osób się do nas zgłosiło. Tym bardziej zachęcamy do udziału w zabawie :)

Nagrody :

1 miejsce - torba na laptopa firmy Hi-Tec i 5 smyczy plażowych
2 miejsce - koszulka polo firmy Errea (XXL) i 5 smyczy plażowych
3 miejsce - zestaw Plaży Open: t-shirt (XXL) i 5 smyczy
 
 
Drodzy plażowicze… nie ma na co czekać!
Do dzieła :)


Dominika/Piotr
 

powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 696109 PLAŻOWICZEM