Co powiecie na temat zmian?
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
26/02/2014

Co powiecie na temat zmian?

Za nami oficjalna prezentacja nowego oblicza Plaży Open. Pokazaliśmy Wam logotyp oraz materiały, które będziecie oglądać w czasie turniejów. Pojawiły się również pierwsze opinie na temat zmian...

Magdalena Szczytowicz - siatkarka plażowa, trenerka tej dyscypliny, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski.
Ogólnie uważam, że zmiany są dobre. Tymbardziej jak są na lepsze! Zmiana wizerunku i wszystkich dodatków bardzo mi się podoba. Kolorystyka super, same logo - nieduża zmiana. Myślę, że ten rok będzie jeszcze lepszy dla Plaży Open, organizatorów i miast, w których turnieje się odbędą! Trzymam kciuki i będę z Wami!

Robert Szczerbaniuk - siatkarz, były reprezentant Polski, czterokrotny zdobywca Mistrzostwa Polski, zdobywca Pucharu Polski, obecnie występuje w Aon hotVolleys Wiedeń.
Hm, ciężkie pytanie. Myślę, że dzięki tym zmianom w grafice, logo Plaży Open zyskało więcej wyrazistości oraz życia. Kolor fioletowy dodaje energii potrzebnej wszystkim uczestnikom. Życzę Wam i sobie, aby tej energii nikomu nie zabrakło w sezonie 2014.

Bartosz Gajda - polski artysta kabaretowy, członek kabaretu Łowca.B
To nowe logo Plaży Open wraz z bagażem wspomnień z poprzednich edycji bardzo miło mi się kojarzy. Poza tym jest ultra nowoczesne! Tak, że jak się na nie patrzy to najlepiej mieć okulary przeciwsłoneczne. Zaś skojarzenie jest jedno - lato, piękne słońce, ładne, opalone kobiety i tylko raz była potrzebna kroplówka... :)

To dopiero początek... Już niebawewem przedstawimy Wam kolejne opinie na temat naszego nowego layout'u!

powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 696053 PLAŻOWICZEM