Poznaliśmy miejsce szkolenia organizatorów Plaży Open
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
18/02/2014

Poznaliśmy miejsce szkolenia organizatorów Plaży Open

Przyszła pora na coroczne spotkanie organizatorów Plaży Open! W tym roku, twórcy projektu spotkają się w Piwnicy Rycerskiej w Kętach.

Nadmieńmy, że to nie pierwsza wizyta w tym miejscu. Organizatorzy oraz zawodnicy goszczeni byli w Rycerskiej podczas ubiegłorocznego turnieju, który inaugurował sezon Plaży Open. Ponadto, szkolenie przed edycją w 2013 roku, odbyło się w Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym Kocierz, który jest Partnerem Piwnicy Rycerskiej.

Na miejscu stawi się 11 osób odpowiedzialnych za jak najlepsze przygotowanie Plaży Open 2014. Organizatorzy przybędą do Kęt w najbliższy piątek w godzinach rannych i zostaną tam do niedzieli, do południa. Z pewnością będzie to okazja do spotkania po wielu miesiącach przerwy… ale pamiętajcie, nie jest to główny cel! :) Poruszone zostaną kwestie i podjęte decyzję, które znacznie wpłyną na cykl przygotowawczy do zbliżającego się sezonu i ukierunkują pola działania dla każdego z organizatorów. 

Gdyby nie pomoc Piwnicy Rycerskiej, nie udałoby się tak sprawnie i szybko zaplanować zbliżającego się szkolenia, które będzie miało kluczowy wpływ na dalszą część przygotowań. Już teraz jesteśmy wdzięczni, a na oficjalne podziękowania będzie jeszcze czas na spotkaniu. Spójrzcie w jak wspaniałych warunkach będą pracować organizatorzy Plaży Open 2014 podczas najbliższego weekendu!

PIWNICA RYCERSKA ]

powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 696082 PLAŻOWICZEM