Nowości ciąg dalszy...
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
10/02/2014

Nowości ciąg dalszy...

Przyszła pora, aby pokazać Wam, jak będą wyglądały gadżety i materiały „ubrane” w nową szatę graficzną, przygotowaną specjalnie na zbliżającą się 5. Edycję Plaży Open.
 
Kilka dni temu zobaczyliście już nowy logotyp naszego projektu. Wiecie też, że na plażowych boiskach królować będzie fiolet i pomarańcz. Dzielimy się więc z Wami kolejnymi nowościami!
 
TITILLUM BD
Zaczniemy dość nietypowo, bo od prezentacji... czcionki! Tak tak, to wbrew pozorom bardzo istotny element, który pozwoli nam i osobom współpracującym na łatwą identyfikację i jednolitość przekazu. Przyzwyczajcie się, bo znajdziecie ją we wszystkich możliwych materiałach promujących tegoroczną edycję: na banerach, plakatach czy ulotkach.. ale też na oficjalnych dokumentach i materiałach dla zawodników.

PROJEKTY GRAFICZNE
Pamiętacie nasze plażowe flagi i banery otaczające boiska? To już również przeszłość. Podobnie jak smycze czy roll’upy niezbędne przy oficjalnych prezentacjach, konferencjach, ale też wykorzystywane przez media jako ścianka do wywiadów w trakcie turniejów. Wszystkie dotychczasowe materiały przeszły rewolucję! A Wy już teraz możecie zobaczyć wyniki naszej pracy. Poniżej wrzucamy link do projektów graficznych, których zdjęcia udostępniliśmy na naszym fanpagu na facebooku, na którego serdecznie Was zapraszamy!

ZMIENIAMY PLAŻĘ OPEN - PROJEKTY GRAFICZNE

 

 

powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 696067 PLAŻOWICZEM