Nowy rok - nowe możliwości!
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
03/02/2014

Nowy rok - nowe możliwości!

Do rozpoczęcia Plaży Open pozostały zaledwie cztery miesiące. Dla niektórych może to wydawać się długim okresem czasu. Tak jednak nie jest dla organizatorów. Prace nad kolejną edycją rozpoczęły się już we wrześniu.

Duża część przygotowań więc za nami. Przez pięć miesięcy, przebyliśmy ponad 2500 km, pracując nad rozwojem projektu. Nie mniej ważne aspekty jednak dopiero nas czekają. Z dniem 1. lutego ruszyliśmy z przygotowaniami na 120%! Dla wszystkich sympatyków Plaży Open, najbliższe tygodnie, a nawet dni mogą okazać się niezwykle interesujące.  Szykują się zmiany, których prawdopodobnie nikt z Was się nie spodziewa i które znacznie wpłyną na Wasze wyobrażenie o dotychczasowej Plaży Open.

Z biegiem czasu, będziemy przed Wami odkrywać kolejne karty. Niebawem dowiecie się o terminach i miejscach, gdzie będą rozgrywane turnieje oraz jakie media i sponsorzy pomogą nam w organizacji i promowaniu projektu. Na to jednak trzeba jeszcze chwilę poczekać.

Pilnie obserwujcie nas w ciągu najbliższych trzech dni, ponieważ będziecie świadkami nowości, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was! I zapamiętajcie hasło, które od dziś, do rozpoczęcia turnieju będziecie kojarzyć z naszym projektem…

Zmieniamy Plażę Open!

powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 696133 PLAŻOWICZEM