MŚ w Starych Jabłonkach Imprezą Roku 2013
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
12/01/2014

MŚ w Starych Jabłonkach Imprezą Roku 2013

Wczorajszego wieczoru w Teatrze Polskim w Warszawie, odbyła się Gala 79. Plebiscytu Przeglądu Sportowego. Jak się okazało Gala, na której miało miejsce przełomowe wydarzenie dla siatkówki plażowej.

Nagrody przyznawane były w wielu kategoriach. Począwszy od najważniejszego, czyli wyboru najlepszych sportowców minionego roku po  Ambasadora i Mecenasa Polskiego Sportu czy Najlepszego Sportowca Niepełnosprawnego. O wyborze „dziesiątki” najlepszych sportowców 2013 roku decydowali telewidzowie. Natomiast, o przyznaniu pozostałych nagród decydowała kapituła Przeglądu Sportowego i Telewizji Polskiej.

W tym roku kapituła zaskoczyła widzów i zdecydowała na przyznanie wyróżnienia „Imprezy Roku”. I to był z pewnością najważniejszy punkt programu dla wszystkich kibiców siatkówki. Bowiem, nagroda powędrowała do organizatorów Mistrzostw Świata w siatkówce plażowej w Starych Jabłonkach – Mazury 2013! Prosto z rąk Ministra Sportu i Turystyki, Pana Andrzeja Biernata, nagrodę odebrali Panowie Andrzej i Tomasz Dowgiałło. Siatkówka plażowa przeszła bardzo dużo drogi, aby znaleźć się na tym Olimpie najlepszych imprez w Polsce, ale myślę że również najlepszych imprez świata – mówi Pan Andrzej Dowgiałło, za chwilę żartobliwie dodając - Ktoś mówi brzydko, że to jest rodzinna impreza klanu Dowgiałłów. To jest nie prawda, ale pozdrawiam rodzinę, która tak ciężko pracuje i która tak dużo czyni z Polskim Związkiem, aby ta impreza była najlepsza w Polsce, w świecie.. I myślę, że tak będzie długo.

I my tak myślimy! Poniżej możecie obejrzeć moment odebrania nagrody na "Imprezę Roku 2013"

http://www.youtube.com/watch?v=RAB6ZebVWBcpowrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 696127 PLAŻOWICZEM