Wszystkie barwy siatkówki - Marcina Prusa wśród najlepszych sportowych książek 2013 roku w Polsce!
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
07/01/2014

Wszystkie barwy siatkówki - Marcina Prusa wśród najlepszych sportowych książek 2013 roku w Polsce!

Jest nam niezwykle miło poinformować, że książka dyrektora sportowego projektu Plaża Open zajęła drugie miejsce w konkursie na sportową książkę 2013 roku!

"Wszystkie barwy siatkówki” zna praktycznie każdy, kto interesuje się siatkówką w mniejszym bądź większym stopniu. Dla tych, dla których ten sport był anonimowy czy mało interesujący po lekturze książki Marcina stają się jego fanami jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. „Wszystkie barwy siatkówki” zagościły w domach Polaków od września 2013 roku, a ogrom sympatycznych, miłych komentarzy na temat tej pozycji przysłania jedna wada – „Złota wstążka w środku jest niepotrzebna. Czyta się ją od deski do deski za jednym zamachem.

„Wszystkie barwy siatkówki” zajęły w ogólnopolskim konkursie na sportową książkę roku drugie miejsce, ustępując jedynie książce dotyczącej łódzkiego Widzewa. W pokonanym polu Marcin i jego publikacja zostawiła między innymi oficjalną książkę Manchesteru United na temat 25-letniej kariery Sir Alexa Fergusona czy też biografię jednego z najlepszych kierowców rajdowych w historii – Sebastiena Loeba! Mało sukcesów? „Wszystkie barwy siatkówki” w kategorii Pozostałe zajęły I miejsce!

Żebyśmy nie byli gołosłowni, oto kilka opinii z pośród wielu znalezionych na temat Marcina i jego dzieła:

Wojciech Krzywicki: Książka którą czyta się lekko i z uśmiechem na twarzy... Pozycja naszego lokalnego patrioty i niesamowitego człowieka... Dzięki że jesteś brachu!

Marta St: Marcin! Wspaniała książka! Lekka a zarazem wzruszająca! Wchłonęłam za jednym podejściem...

Daria Włosińska: Dawno nie przeczytałam tak dobrej książki, a należy zauważyć, że czytam ich dość dużo. Niesamowicie wciągająca lektura. Czytając pierwsze rozdziały śmiałam się w głos i nie mogłam doczekać się, aż zapytam Cię osobiście o szczegóły kilku przygód z dzieciństwa. (Jeszcze nie wiedziałam jak wygląda wspomniany później amerykański gest, ale o tym nigdzie nie wspominaj :D) Ogromne wrażenie zrobił na mnie opis treningów kadrowych, zwłaszcza ten o braku wody. Bo jak może tego brakować?!

Ludmiła Kamer: Hej. Łyknęłam Twoją książkę w jedną noc. Oczywiście jest wciągająca i czyta się ją bardzo lekko. Fajnie, że napisałeś ją tak "swojsko". Mam tylko jedną myśl w głowie, która towarzyszy mi dzisiaj cały dzień- czy tracąc prawdziwą "miłość" żal i ból pozostaje do końca naszych dni? Mimo upływu lat jakie minęły od zakończenia Twojej kariery siatkarskiej, bardzo wyraźnie odczuwalny jest ten żal i chyba... zawód, że musiałeś wybierać między życiem, a siatkówką. Wzruszyłam się. Dzięki za tę książkę.

Paweł Piotrowski: Przeczytałem zaraz po powrocie z Płocka, bardzo ciekawa historia wybitnego sportowca, ciekawych przeżyć i oczywiście tego co mnie najbardziej interesowało - czyli rozdziałów poświęconych kadrze. Mam nadzieję, że to nie koniec siatkarskich historii M.Prusa na papierze...

Piotr Bąk - Plaża Open/Redaktor Naczelny Siatkowka24.com

powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 696124 PLAŻOWICZEM