Poświąteczna wyprzedaż! Zgarnij koszulkę z podpisami reprezentacji Polski!
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
27/12/2013

Poświąteczna wyprzedaż! Zgarnij koszulkę z podpisami reprezentacji Polski!

Co prawda święta Bożego Narodzenia są już za nami, ale jak dobrze wiecie dopiero teraz na całym świecie rozpoczynają się prawdziwe poświąteczne wyprzedaże. Plaża Open nie pozostaje w tyle i również przygotowała specjalną ofertę.

Do tej pory nasze aukcje cieszyły się sporym uznaniem, sprzedaliśmy między innymi wiele sztuk koszulek turniejowych, topów czy T-shirtów (białych, czarnych, oraz czerwonych). Codziennie otrzymujemy od Was nowe zapytanie dotyczące rozmiarów koszulek, ich dostępności i dlatego postanowiliśmy na koniec roku przygotować specjalną ofertę, z której warto skorzystać!

Obecnie na naszym koncie na portalu aukcyjnym allegro.pl znajduje się aż 47 aukcji z artykułami zarówno dla Pań jak i Panów. Tylko teraz koszulki turniejowe można nabyć o 20% taniej, obniżyliśmy także ceny pozostałych artykułów, wśród których znaleźć można między innymi kurtki, polówki, czy T-shirty w różnych kolorach.

Obniżki, obniżkami ale nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie przygotowali dla Was specjalnej oferty. Tylko teraz na pierwszą osobę, która wyda na zakupy  min. 200 zł (nie licząc kosztów przesyłki) otrzyma od nas w prezencie unikatową ŻÓŁTĄ KOSZULKĘ PLAŻY OPEN Z PODPISAMI REPREZENTACJI POLSKI SIATKAREK, które zagrały na wrześniowych Mistrzostwach Europy w Niemczech! Na naszej (a już niedługo Twojej koszulce) podpisały się między innymi : utalentowana środkowa grająca obecnie we włoskiej Serie A – Maja Tokarska, Milena Radecka (zawodniczka Lokomotiwu Baku), grająca w chińskim Guohua Life Shanghai Kinga Kasprzak, gwiazda nie tylko polskiej ale i światowej siatkówki – Katarzyna Skowrońska-Dolata oraz wiele innych! A oto koszulka, o której mowa:

Aby przejść do naszego sklepu na Allegro, należy kliknąć tutajPiotr Bąk - Plaża Open/Redaktor Naczelny Siatkowka24.com
powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 696141 PLAŻOWICZEM