Historia człowieka, który ukochał siatkówkę
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
10/12/2013

Historia człowieka, który ukochał siatkówkę

Wszystkie barwy siatkówki – tak swoją pierwszą książkę nazwał jeden z największych przyjaciół z grona Ambasadorów i zresztą jeden z głównych organizatorów Plaży Open – Marcin Prus. Nie przedstawię Wam jednak jej fabuły, ani nie opowiem czego możecie się z niej dowiedzieć..

Ostatni raz, pisaliśmy o niej tuż przed premierą. Od tego czasu minęły już jednak prawie 4 miesiące. Jak zatem została przyjęta i co do powiedzenia na jej temat mają najlepsi eksperci na krajowym podwórku?


Ta książka jest niezłą opowieścią o tym, jak rodził się fenomen LŚ w Polsce!
– Anna Bajorek
Lekkie pióro, świetne poczucie humoru, zero nudy. – Iwona Łuniewska
W niektórych momentach łezka mi się w oku zakręciła. – Tomasz Baran
To tylko niektóre z ogromnej ilości komentarzy, które pojawiły się po premierze książki Marcina. A ich autorami są kibice, którzy z pewnością są najbardziej obiektywną widownią, szczerze wypowiadającą się na temat swojej ukochanej dyscypliny sportu.

Jak już mowa o premierze…
W celu promocji książki, Marcin Prus odbył wiele autorskich spotkań na terenie całej Polski. Pojawił się m.in. na Memoriale Huberta Jerzego Wagnera w Płocku. Medialnie, projekt został wsparty przez Fundację „Kropla Życia” im. Agaty Mróz-Olszewskiej, Polsat Sport i oczywiście Plażę Open. Zanim książka pojawiła się w księgarniach w całym kraju, salony sieci Empik dostały dwa tygodnie wyłączności na sprzedaż tej pozycji. Ponadto, książkę można nabyć przez Internet czy wygrać w licznych konkursach radiowych…
Dużym wsparciem dla autora okazali się przyjaciele z boiska i osoby rozpoznawalne w świecie show-biznesu, które ciepło wyrażały się na temat debiutu swojego kolegi w nowej roli. Kilku z nich pozwoliło sobie nawet na więcej, niż tylko „dobre słowa”. Zresztą, zobaczcie sami!
 
   
 Zdjęcia z prywatnej kolekcji Marcina Prusa oraz ze strony www.marcinprus.pl/ od lewej: Maciej Szczęch (Łowcy.B), Magdalena Szczytowicz, Piotr Gruszka.

Była zabawa - będzie się działo!
Już oficjalnie wiadomo, że to nie koniec przygody Marcina, który jak widzimy, z dużym powodzeniem wcielił się w rolę pisarza. Swoim kibicom, zafundował prezent na Mikołajki i ogłosił, że niebawem będziemy mogli cieszyć się jego nową książką. Kiedy? Tego jeszcze nie wiemy dokładnie, ale warto poczekać, aby znów jego projekt zrobił zamieszanie w siatkarskim (i nie tylko) światku.
Na koniec, kilka słów od Marcina, zapowiadających jego nowy pomysł.

Ponieważ płodny ze mnie pisarz, przyjąłem, że materiał gotowy do druku ukaże się do końca stycznia. Jednakże wspomnianej płodności we mnie jest jeszcze więcej, więc rzec zamierzam, że wszystkim tym, którym za mało było pikanterii w: "Marcin Prus. Wszystkie barwy siatkówki" - teraz będą mieli prawdziwą ucztę. Nie tylko dla zmysłów, ale również na własnym ciele odczują spoglądając się tu i ówdzie na to, co z ciałem właściciela dziać się będzie.
Pragnę donieść, że teraz niejeden z Was obleje się rumieńcem wstydu i zazdrości - dlaczego to niby nie ja... A niejedna waćpanna nie do końca lekkich obyczajów nabierze inspirację do... No właśnie. To tyle tytułem wstępu.
Idę tworzyć.

Wy natomiast, obserwujcie nasz profil na facebooku, ponieważ już jutro będziecie mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania książka „Wszystkie barwy siatkówki” z autografem twórcy!

powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 696078 PLAŻOWICZEM