Z turniejów Plaża Open na World Tour w Durbanie!
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
08/12/2013

Z turniejów Plaża Open na World Tour w Durbanie!

Znane z występów w turniejach z cyklu Plaża Open Jagoda Gruszczyńska oraz Marysia Włoch a także Paweł Pełka i Dawid Popek zagrają w eliminacjach ostatnich zawodów cyklu World Tour w tym sezonie!

Wspomniane duety zagrają w Durbanie w eliminacjach do turnieju głównego. Dla pary Gruszczyńska/Włoch będzie to debiut na zawodach tak wysokiej rangi, co prawda w Republice Południowej Afryki nie zobaczymy najlepszych par, które już dosyć dawno zakończyły tegoroczny sezon. – Czujemy spory dreszczyk emocji przed turniejem w Durbanie, jest to nasz pierwszy tego typu start i dlatego nie może być inaczej. Naszym celem na zawody w RPA jest awans do turnieju głównego – powiedziała w rozmowie z Plaża Open prosto z Durbanu Marysia Włoch.

Jak się okazało dla podróż naszych zawodników oraz zawodniczek na turniej w RPA była kręta i wyboista –Jesteśmy po 30-godzinnej podroży. W sobotę przed 9 rano wyjechaliśmy z Łodzi, następnie lecieliśmy z Warszawy przez Londyn i Johannesburg, a o 14.30 następnego dnia byliśmy w swoich pokojach w Durbanie – dodaje popularna Mary.

Oprócz wspomnianego duetu Włoch/Gruszczyńska w eliminacjach do turnieju w Durbanie udział weźmie także Dawid Popek z Pawłem Pełką, którzy w odróżnieniu do swoich koleżanek zapach wielkiej siatkówki mieli okazję poczuć podczas turniejów z cyklu World Tour w Brazylii oraz Chinach. Do turnieju w RPA polskie pary przygotowywały się w Norwegii, tak w rozmowie z nami relacjonował swój pobyt w Skandynawii Dawid Popek - Hala z piaskiem, basen, jadalnia na zasadzie jak u mamy (śmiech). Domowe jedzenie dla może ok 60 osób a do tego bardzo przyjazna atmosfera. Każdy rocznik z liceum ma swój dom o wysokim standardzie. Ogólnie już teraz mogę ocenić ten wyjazd bardzo pozytywnie, a do tego te widoki – przepiękne góry, jeziora i morze.

Czy pobyt w Norwegii przyniósł efekty? Przekonamy się o tym już niedługo, a o wynikach polskich duetów będziemy oczywiście na bieżąco Was informowali.

Piotr Bąk – Plaża Open/ Redaktor Naczelny www.siatkowka24.com


powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 696140 PLAŻOWICZEM