Agata Sawicka najlepszą zawodniczką meczu Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police!
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
21/10/2013

Agata Sawicka najlepszą zawodniczką meczu Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Chemik Police!

Agata Sawicka rozegrała kolejne znakomite spotkanie w ORLEN Lidze! Tym razem w barwach Chemika Police, z którym jest związana od tego sezonu.

Niedzielne spotkanie zespołów z Dąbrowy Górniczej miało być hitem 3 kolejki ORLEN Ligi a okazało się spektaklem, w którym tłem dla kapitalnie grających zawodniczek z Polic były siatkarki Tauronu MKS. Najbardziej wartościową zawodniczką spotkania okazała się być Agata Sawicka – libero Chemika Police! Agata była ambasadorką tegorocznego projektu Plaża Open, będąc razem z nami na trzech turniejach: w Kętach, Bielsku-Białej oraz Łodzi. W tym czasie libero Chemika zdążyła między innymi poprowadzić warsztaty z dziećmi w łódzkiej Manufakturze, zagrać w meczu gwiazd w Kętach razem z Piotrem Gruszką, Robertem Szczerbaniukiem, Marcinem Prusem czy kabaretem Łowcy.B a także podpisać setki autografów, oraz pozować do wielu zdjęć.

We wspomnianym meczu z zespołem z Dąbrowy Górniczej jak już wspomnieliśmy Agata otrzymała nagrodę MVP przyjmując z 77% tak zwaną pozytywną skutecznością oraz z 54% perfekcyjną. Będąc na meczu nie mogłem nie zwrócić uwagi na kapitalną dyspozycję Agaty Sawickiej w defensywie. Ilość piłek podbitych, wybronionych przez libero Chemika Police jest trudna do zliczenia, z całą stanowczością mogę stwierdzić, że praktycznie nie było akcji (nawet tej nieudanej), w której nie brałaby udziału nasza ambasadorka.

Po meczu w wywiadzie udzielonym specjalnie dla siatkowka24.com, nasza ambasadorka powiedziała: - Ja bardzo się cieszę z tej nagrody, tym bardziej, że nie można spodziewać się takiej sytuacji w każdym meczu. Libero na boisku wykonują naprawdę ciężka, momentami katorżniczą robotę, dlatego takie wyróżnienie zarówno mnie jak i pozostałe zawodniczki na tej pozycji zawsze cieszy.

Piotr Bąk – Plaża Open/Redaktor Naczelny www.siatkowka24.com
powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 696093 PLAŻOWICZEM