Sportowe emocje, szczytny cel - czyli IX Memoriał im. Arkadiusza Gołasia
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
17/08/2013

Sportowe emocje, szczytny cel - czyli IX Memoriał im. Arkadiusza Gołasia

Co prawda od 20 września w Polsce i Danii rozpoczną się ME, jednak w tym samym terminie w Murowanej Goślinie odbędzie się niezwykle silnie obsadzony IX Memoriał im. Arkadiusza Gołasia.

W turnieju udział wezmą: wielokrotny mistrz Polski – PGE Skra Bełchatów, wice-mistrz naszego kraju z zeszłego sezonu – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, AZS Częstochowa oraz Łuczniczka Bydgoszcz S.A.. Pomimo faktu rozgrywania czempionatu Starego Kontynentu w Polsce i Danii w Murowanej Goślinie nie zabraknie siatkarskich gwiazd zarówno na ławkach trenerskich jak i parkiecie. Spośród wszystkich zawodników jak i szkoleniowców należy wymienić takie nazwiska jak: Miguel Falasca trener PGE Skry, Sebastian Świderski – szkoleniowiec ZAKSY, Marek Kardos – trener AZS-u Częstochowa, Marian Kardas - Łuczniczka Bydgoszcz S.A. Mariusz Wlazły, Daniel Pliński, Stephan Antiga, Michał Bąkiewicz, Piotr Gacek, Maikel Salas Moreno, Nicolas Uriarte czy Facundo Conte! Jak zatem doskonale widać w Murowanej Goślinie emocje czekają nie mniejsze niż w Polsce czy Danii!

Organizatorzy zadbali o kibiców, ustalając godziny spotkań IX Memoriału im. Arkadiusza Gołasia tak aby nie kolidowały ze spotkaniami polskiej reprezentacji (mecze Polaków rozpoczynać się będą o godzinie 20:00). Półfinały turnieju zaplanowane zostały na sobotę 21 września o godzinie 14:00 oraz 17:00. Z kolei w niedzielę mecz o 3 miejsce zobaczyć będzie można o godzinie 13:00 z kolei finał rozegrany zostanie punktualnie o 16:00.

Oprócz rozgrywek sportowych organizatorzy zadbali o ty, by kibice nie nudzili się podczas weekendu w Murowanej Goślinie. Zaplanowano siatkarskie warsztaty, które dla dzieci i młodzieży z gminy Murowana Goślina poprowadzą znane siatkarskie osobistości, odbędzie się także rejestracja potencjalnych dawców szpiku, którą poprowadzi RCKiK Poznań pod patronatem Fundacji "Kropla Życia" im. Agaty Mróz-Olszewskiej. Organizatorem akcji jest Prezes Stanisław Woźniak oraz Zarząd Klubu HDK PCK "Gośliniacy" w Murowanej Goślinie.

Bilety będzie można nabyć w następujących cenach:

·  Bilet jednodniowy: 30 zł normalny, 15 zł ulgowy,
·  Karnet dwudniowy: 50 zł normalny, 25 zł ulgowy,
·  Bilety łączone Memoriał 1 dzień + widowisko: 40 zł normalny, 20 zł ulgowy,
·  Bilety łączone Memoriał 2 dni + widowisko: 55 zł normalny, 28 zł ulgowy.

A nabyć je można w następujących miejscach:

·  za pośrednictwem internetu na portalu www.ebilet.pl,
·  w sieci sklepów EMPIK na terenie całego kraju,
·  w siedzibie spółki MG Sport, ul. Mściszewska 10, Murowana Goślina, czynnej od pon. do pt. w godz. 8:00 - 16:00.

Piotr Bąk
powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 696091 PLAŻOWICZEM