Wygraj cenne nagrody!
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
13/08/2013

Wygraj cenne nagrody!

Po wielu miesiącach przygotowań, tygodniach samej imprezy projekt Plaża Open dobiegł końca. Przygotowaliśmy dla wszystkich kibiców specjalny konkurs, w którym do wygrania będą cenne nagrody.

Tegoroczny projekt Plaża Open rozpoczęliśmy w dniach 13-16 czerwca w Kętach, następnie turnieje odbyły się w Cieszynie, Chorzowie, Bielsku-Białej, Łodzi, Andrychowie oraz Pile. Po zakończeniu zmagań nad jeziorem Płotki postanowiliśmy zorganizować jeszcze jeden turniej – Plaża Mikstów, który odbył się w Zbąszyniu.

Setki zawodników, niezliczona ilość rozegranych spotkań, mnóstwo nagród finansowych oraz rzeczowych, a także co najważniejsze tysiące kibiców, którzy odwiedzili każdy z 7 turniejów Plaża Open oraz Plażę Mikstów w Zbąszyniu. Postanowiliśmy w tym miejscu docenić właśnie Was – pasjonatów siatkówki plażowej, dla których ten sport oznacza z jednej strony dobrą zabawę, z drugiej zaś strony okazję do obserwowania zmagań najlepszych siatkarzy oraz siatkarek plażowych w naszym kraju.

Nasz konkurs będzie wymagał jednak od Was kreatywności. Aby wygrać nagrody należy napisać, który tegoroczny turniej uważacie za najbardziej udany i dlaczego? Wasze prace (najlepiej razem z załącznikiem napisanym w Wordzie) prosimy wysyłać na adres media@bdbimpresariat.pl, do piątku do godziny 24. Wyniki konkursu opublikujemy we wtorek wieczorem na łamach plazaopen.pl. Liczymy na waszą inwencję twórczą, ciekawe spostrzeżenia, ten konkurs jest idealną okazją aby pokazać się szerokiej grupie odbiorców ponieważ trzy najlepsze prace zostaną opublikowane na łamach oficjalnej witryny internetowej Plaża Open. Nagrodą za 1 miejsce jest bluza Plaża Siatkówka Plażowa, 2 miejsce to torba na laptopa z kolei ten kto zajmie 3 miejsce otrzyma od nas portfel firmy HI-TEC oraz koszulkę (rozmiar M).
powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 696118 PLAŻOWICZEM