Gorączka sobotniego dnia
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
27/07/2013

Gorączka sobotniego dnia

Za nami kolejny dzień rozgrywek w Andrychowie. Dzień, który przyniósł nam wiele niespodzianek, sportowych emocji i niesamowicie piękną pogodę!

I od tego może zacznijmy - gorączka, upał, żar lejący się z nieba. Tak zgodnie o panującej aurze wypowiadali się zarówno organizatorzy, kibice ale i zawodnicy, którzy najciężej znosili uroki dzisiejszego dnia. Wiemy jednak, że prawdziwym profesjonalistom nic nie może przeszkodzić w osiągnięciu zamierzonego celu - i tak też było. Zawodnicy walczyli z ogromnym zaangażowaniem do samego końca.

Tym sposobem, dwie pary męskie rozegrały już mecze ćwierćfinałowe. W pierwszym, z walki o półfinał kontuzja wykluczyła parę Płecha/Oleksy, przez co o awans nie musieli się martwić Wójtowicz/Tomczyk. Drugimi półfinalistami turnieju w Andrychowie, zostali również Tkaczuk/Parcej. Jutro czekają nas dwa spotkania ćwierćfinałowe, w których powalczą:
Szczerbaniuk/Łyczko - Kiniorski/Adamski
Płecha/Oleksy - Fogel/Szewczyk.


Wśród siatkarek plażowych znamy już wszystkie pary, które staną do walki o jutrzejszy finał. W pierwszym spotkaniu półfinałowym zagrają Szczytowicz/Staszak-Staszków z Urbańczyk/Norys. Natomiast w drugim meczu Hatala/Kozyra zagra z Radziwon/Horbacz.

Czeka nas więc zacięta rywalizacja o medale przedostaniego turnieju w tegorocznym kalendarzu Plaży Open. Startujemy jutro o godzinie 10:00 meczami ćwierćfinałowymi mężczyzn. Na godzinę 13:00, zaplanowane zostały warsztaty Grzegorza Fijałka z najmłodszymi adeptami siatkówki plażowej. Spotkanie finałowe panie rozegrają o 14:30, a siatkarze w okolicach godziny 15:30.

Serdecznie wszystkich zapraszamy! Bawcie się razem z nami na Plaży.


Dominika Maciejewska - Plaża Open
fot. Katarzyna Jasnowska-Musiał

powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 700844 PLAŻOWICZEM