Plaża Mikstów po raz pierwszy w historii!
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
27/07/2013

Plaża Mikstów po raz pierwszy w historii!

Tydzień po zakończeniu tegorocznego cyklu Plaża Open, po raz pierwszy zostanie rozegrany turniej Plaży Mikstów!  W dniach 10-11 sierpnia terenami nad jeziorem Błędno w Zbąszyniu w Wielkopolsce zawładną najlepsze pary mikstów!

Do tej pory Plaża Open kojarzyła się oczywiście z osobnymi turniejami mężczyzn oraz kobiet. Turnieje były rozgrywane w najróżniejszych lokalizacjach w całej Polsce od rynków miast, przez tereny między blokami, przy basenach. Tym razem przygotowaliśmy dla wszystkich pasjonatów siatkówki plażowej turniej mikstów, który zostanie rozegrany nad  malowniczo położnym jeziorem Błędno. Będzie to pierwszy rozegrany na tak szeroką skalę turniej par mieszanych, dlatego tym bardziej nie może Was tam zabraknąć!

Jednak nie tylko samą siatkówką plażową Zbąszyń przyciągnie kibiców. Jezioro Błędno oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu od łowienia ryb, uprawiania sportów wodnych takich jak kajakarstwo, żeglarstwo i wiele innych. Uczestników Plaży Mikstów z całą pewnością skusi bogata oferta noclegowa, która obejmuje zarówno miejsca pod namioty, campery czy domki letniskowe.

Zbąszyń jest doskonale znanym miejscem amatorom siatkówki plażowej w Wielkopolsce i okolicach. Odbywa się tam wiele turniejów amatorskich, codziennie można tam spotkać osoby grające w popularną plażówkę. Do dyspozycji par biorących udział w turnieju Plaża Mikstów będzie kilka przygotowanych w doskonały sposób boisk. Co ważne najlepsze pary nie wyjadą ze Zbąszynia z pustymi rękami! Pula nagród wyniesie 4 tysiące złotych, a swój udział już zapowiedziało wiele osób, które biorą udział w tegorocznej edycji Plaża Open.
Spotkajmy się nad jeziorem Błędno w Zbąszyniu w dniach 10-11 sierpnia!

Piotr Bąk - Plaża Open/Redaktor Naczelny Siatkowka24.com

 

powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 700857 PLAŻOWICZEM