Zorganizuj razem z nami Mistrzostwa Polski!
 1. ABC uczestnika
 2. Zgłoszenia
 3. Turnieje
 4. Plaża Mikstów
 5. Organizatorzy
 6. Galeria
 7. Dla Kibica
 8. Sponsorzy
 9. Media
 10. Kontakt
26/07/2013

Zorganizuj razem z nami Mistrzostwa Polski!

Zostań wolontariuszem podczas turnieju siatkówki plażowej Plaża Open 2013, rozgrywanych w ramach Mistrzostw Polski w Pile - w ośrodku turystyczno wypoczynkowym Płotki!

Wolontariat w trakcie projektu Plaża Open 2013 jest wsparciem dla organizatorów i zawodników biorących udział w rozgrywkach sportowych oraz bezpłatną, świadomą i dobrowolną formą pomocy innym. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich pasjonatów, którzy chcą przyczynić się do profesjonalnej organizacji.

Udział w projekcie jest okazją do zdobycia umiejętności i doświadczeń oraz poznania nowych ludzi, w tym znakomitych sportowców i osób znanych ze świata kultury. Ponadto, pomoc podczas organizacji turniejów jest okazją do poznania tajników przygotowań oraz przebiegu dużej imprezy sportowej, która rozgrywana jest w ramach Mistrzostw Polski!

Od wolontariuszy wymagamy rzetelności, dyspozycyjności, uczciwości, solidności, kreatywności, punktualność i chęci do działania.

W zamian oferujemy:
 • pakiet turniejowy: koszulka + indentyfikator + smycz
 • wodę mineralną Jurajska
 • ciepły posiłek
 • ubezpieczenie OC NNW
 • imienny certyfikat potwierdzony przez Głównego Organizatora oraz Miasto Partnerskie projektu
 • wstęp na imprezę Plaża After Party (dla osób pełnoletnich).

Aby zostać wolontariuszem projektu Plaża Open należy pobrać Ankietę wolontariusza ze strony www.plazaopen.pl zakładka organizatorzy/wolontariat, wypełnić i wysłać na adres wolontariat@bdbimpresariat.pl. Dodatkowo osoby niepełnoletnie proszone są o przesłanie wypełnionej Zgody rodziców (oba dokumenty do pobrania na podanej stronie).
powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 700853 PLAŻOWICZEM