Tylko na Plaży Open! Grzegorz Fijałek wcielił się w rolę trenera!
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
21/07/2013

Tylko na Plaży Open! Grzegorz Fijałek wcielił się w rolę trenera!

Znakomity polski siatkarz plażowy, absolutna czołówka światowa – Grzegorz Fijałek pojawił się w łódzkiej Manufakturze aby poprowadzić warsztaty z dziećmi.

Grzegorz Fijałek ma niezwykle napięty terminarz w związku z kolejnymi turniejami, które odbywają się na całym świecie od Argentyny, Chin przez całą Europę. Idealnie złożyło się, że popularny Fifi przebywa obecnie w Łodzi, gdzie od jutra wznawia treningi ze swoim partnerem Mariuszem Prudlem. Ostatni czas dla wspomnianej dwójki był niezwykle intensywny, mowa chociażby o okresie przed MŚ w Starych Jabłonkach, czy o samym mazurskim turnieju.


Najważniejsza w każdej dyscyplinie sportu jest rozgrzewka, bez niej o jakichkolwiek sukcesach można zapomnieć. Doskonale wiedział o tym nasz mistrz – Grzegorz Fijałek, który na sam początek wspólnej zabawy zaprosił wszystkie dzieci właśnie do biegania oraz odpowiedniego rozgrzania dłoni. Grupę prowadziła Klaudia, która służyła przykładem zarówno podczas wspomnianej już rozgrzewki jak i odbijania piłki.

Autor zdjęć: Łukasz Kardynał/ www.SportsPhotos.eu
Piotr Bąk - Plaża Open/Redaktor Naczelny Siatkowka24.com
powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 700819 PLAŻOWICZEM