Zakończyliśmy dzień eliminacyjny w Łodzi
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
19/07/2013

Zakończyliśmy dzień eliminacyjny w Łodzi

Za nami pierwszy dzień rywalizacji w Manufakturze. Przyszedł więc czas na podsumowanie toczących się dziś eliminacji, które jak się okazało, przyniosły kilka niespodzianek.

Pierwszy mecz tego dnia, rozegrany został o godzinie 9:00, a ostatni tuż przed 20:00. Na piasku, spędziliśmy dziś więc12 godzin. Zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn, wyłonionych zostało 8 par, które awansowały do turniejów głównych.

Mężczyźni, którzy awansowali do turnieju głównego:
Lewicki/Kiernoz
Andrys/Andrys
Łysikowski/Wierzbicki
Sobczak/Wawrzyńczyk
Zarankiewicz/Radojewski
Baran/Baran
Pełka/Kujawiak

Kobiety, które wywalczyły awans:
Saganowska/Wróblewska
Theis/Niemc
Sroka/Wardak
Gancarczyk/Pilarek
Radkowiak/Rapacz
Trybuła/Latkowska
Płaczek/Adamek
Włoch/Gruszczyńska
 
W podanych zestawieniach widoczny jest brak kilku zawodników, którzy w minionych turniejach Plaży Open, zajmowali czołowe lokaty (min. Baca/Kwasowski, Mamełka/Kałuża czy Brzeziński/Matyja).  Świadczy to tylko o wysokim poziomie reprezentowanym przez siatkarzy i siatkarki, grających w Łodzi.

W sobotę, rywalizację rozpoczynamy o 9:00 turniejem głównym pań. Zaś pierwszy mecz panów, zostanie rozegrany w okolicach godziny 11:00. Oprócz sportowych emocji, kibice będą mieli okazję wziąć dział w licznych konkursach i spotkać ze znanymi osobami ze świata sportu, jak Grzegorz Fijałek, Małgorzata Niemczyk czy Agata Sawicka.

Podczas turnieju w Manufakturze, zawodnicy mają okazję grać na trzech boiskach, a nie jak to miało miejsce dotychczas, na dwóch. Warto też podkreslić rolę Rynku Manufaktury, który jest niezwykle atrakcyjnym miejscem. Poniżej przedstawiamy kilka fotografii wykonanych przez przedstawicieli naszych gospodarzy.

 

Dominika Maciejewska - Plaża Open
fot. Manufaktura
powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 700825 PLAŻOWICZEM