Siatkarskie gwiazdy przyjadą do Łodzi!
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
19/07/2013

Siatkarskie gwiazdy przyjadą do Łodzi!

Plaża Open w Manufakturze to nie tylko kolejny turniej w ramach Mistrzostw Polski. To także okazja do spotkania i wzięcia udziału w warsztatach ze znakomitymi osobistościami polskiej siatkówki.

Pierwszą atrakcją przygotowaną w sobotę dla kibiców punktualnie o godzinie 14 (oczywiście oprócz licznych konkursów z nagrodami), będą warsztaty siatkarskie, które poprowadzą Małgorzata Niemczyk – była znakomita polska siatkarka, która w trakcie swojej kariery miała okazję grać między innymi w takich zespołach jak Budowlani Łódź, Augusto Kalisz czy Nafta Gaz Piła.

Oprócz wspomnianej zawodniczki warsztaty poprowadzi także Agata Sawicka, doskonale znana kibicom nie tylko w Bielsku-Białej czy Policach gdzie będzie grać od nowego sezonu ale także, a może przede wszystkim w Łodzi! To właśnie w tym mieście urodziła się znakomita polska libero, dlatego okazja spotkania wielu znajomych będzie dla niej doskonałą możliwością spędzenia wolnego czasu i połączenia przyjemnego z pożytecznym.

W niedzielę stery na piasku przejmie Grzegorz Fijałek, znakomity polski siatkarz plażowy, który w parze z Mariuszem Prudlem zdobył między innymi 5 miejsce podczas IO w Londynie. Na co dzień siatkarz pochodzący z Andrychowa trenuje w Łodzi, dlatego możliwość wzięcia udziału w takim wydarzeniu będzie dla niego czystą przyjemnością. Grzegorz jest doskonale znany z tego jak szybko i w łatwy sposób potrafi nawiązać kontakt z młodymi adeptami siatkówki, zarówno w jej halowym jak i plażowym wydaniu.

Dla wielu reprezentantów Polski w kategorii chociażby kadetów Grzesiek jest autorytetem i z pewnością spotkanie swojego idola na żywo będzie dla nich nie lada przeżyciem.

Piotr Bąk – Plaża Open/Redaktor Naczelny Siatkowka24.com
powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 700818 PLAŻOWICZEM