Manufaktura gotowa do wielkiej rywalizacji!
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
18/07/2013

Manufaktura gotowa do wielkiej rywalizacji!

Dzisiaj punktualnie o godzinie 14 w beach barze przy Manufakturze odbyła się konferencja prasowa. Udział w niej wzięli główni organizatorzy oraz Pani Monika Długosz - Łempicka Dyrektor Marketingu Manufaktury.

Plaża Open w Manufakturze!
Organizatorzy projektu Plaża Open pojawili się z kolejnymi turniejami w najróżniejszych lokalizacjach. Wśród nich znaleźć można rynki miast, tereny między osiedlami mieszkaniowymi, koło stadionów czy basenów miejskich. Piątym przystankiem tegorocznej edycji jest z kolei łódzka Manufaktura – Od jakiegoś czasu chcieliśmy wypełnić naszą ofertę wakacyjną o tego typu zdarzenie. Plaża Open jest turniejem najwyższej rangi, dlatego tym bardziej miło nam, że taki turniej zostanie zorganizowany w Manufakturze – powiedziała Monika Długosz Łempicka – Dyrektor Marketingu Manufaktury.

W Manufakturze życie tętni nie tylko w Centrum Handlowym
Bardzo często zdarza się tak, że klienci po wyjściu z zakupów, obiadu nie mają alternatywnej możliwości spędzenia wolnego czasu. W przypadku łódzkiej Manufaktury sprawa wygląda zupełnie inaczej co potwierdza Pani Monika Długosz-Łempicka – Już od kilku lat staramy się jak najlepiej wykorzystać walory tego miejsca. Wydaje mi się, że zarówno my czyli Manufaktura jak i organizatorzy projektu Plaża Open szukaliśmy siebie nawzajem. Mam nadzieję, że po zakończeniu spotkań w niedzielę po południu obie strony wyjdą z Manufaktury z poczuciem dobrze wykonanego zadania – zakończyła.

Czym Manufaktura przekonała do siebie organizatorów?
Projekt Plaża Open kierowany jest do ludzi, a takie miejsce jak Manufaktura co zresztą widać tutaj każdego dnia cieszy się bardzo dużym zaufaniem mieszkańców Łodzi i okolic. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy zorganizować kolejny turniej Plaża Open właśnie tutaj. Dodam od siebie, że bardzo długo czekaliśmy na to aby przyjechać do Łodzi i jestem przekonany, że wspólnymi siłami stworzymy wydarzenie, które zostanie zapamiętane na długi czas – powiedział Marcin Strządała.

Do Łodzi przyjadą najlepsze pary męskie i damskie a także…
Od piątku do niedzieli łódzka Manufaktura gościć będzie najlepsze pary męskie jak i żeńskie w naszym kraju. wystarczy dodać, że w zmaganiach turnieju męskiego udział weźmie 8 najwyżej rozstawionych par w rankingu, co pokazuje jak dużym zaufaniem cieszy się ten turniej – powiedział Marcin Prus – Dyrektor Sportowy Plaża Open. Oprócz wspomnianych par do Łodzi przyjadą także ambasadorzy projektu Plaża Open, między innymi po to, aby poprowadzić z dziećmi siatkarskie warsztaty! Wśród znakomitych gości znalazła się Agata Sawicka, która poprowadzi zajęcia w sobotę oraz Grzegorz Fijałek, którego nikomu przedstawiać nie trzeba – dodał Marcin Prus.

W Manufakturze notował Piotr Bąk – Plaża Open/Redaktor Naczelny Siatkowka24.com
powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 700839 PLAŻOWICZEM