Agata Sawicka: Zawsze z chęcią przyjeżdżam na Plaże
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
14/07/2013

Agata Sawicka: Zawsze z chęcią przyjeżdżam na Plaże

Agata Sawicka, nowa libero beniaminka ORLEN Ligi - Chemika Police po raz kolejny przyjechała na turniej z cyklu Plaża Open. Podczas zawodów w Bielsku-Białej udało nam się porozmawiać z utytułowaną polską libero.

Widzieliśmy się w Kętach, widzimy ponownie w Bielsku-Białej. Wniosek nasuwa się jeden – musiało ci się podobać podczas inauguracyjnego turnieju cyklu Plaża Open.
Jasne, że mi się podobało! Wszystko w Kętach dopisało począwszy od zawodników, kibiców na pogodzie skończywszy. Szkoda bardzo, że w Bielsku-Białej była taka a nie inna pogoda, tym bardziej, że kąpielisko Start w Cygańskim Lesie to naprawdę wspaniały, nowoczesny obiekt, który mogę to powiedzieć z całą stanowczością przygotowany jest na organizacje takich imprez. Bez względu na aurę organizatorzy stanęli na wysokości i zorganizowali kolejną wspaniałą imprezę. Zapraszam wszystkich do Łodzi, Andrychowa oraz Piły!

Agata Sawicka przyjechała na nasz turniej i od razu zrobiła się pogoda! Możemy zabrać ciebie na pozostałe turnieje, wtedy o aurę nie będziemy musieli się martwić.
Nie ma w tym, że pogoda się poprawiła mojej zasługi, jednak ja osobiście bardzo się cieszę, że decydujące mecze nie są rozgrywane jak w piątek czy sobotę w strugach deszczu. Finałowe starcia zasługują na to, aby zawodnicy mieli pełen komfort gry, jeżeli nie w słońcu to chociaż bez lejącego się z nieba deszczu.

Udało się już wyleczyć zakwasy po meczu z kabaretem Łowcy.B? Ciężar psychiczny tego spotkania zapewne był bardzo duży!
Szczerze mówiąc największe zakwasy ja osobiście miałam na brzuchu, dawno nie pamiętam żebym się tak dobrze bawiła. Po meczu Łowcy pojechali na występ do Goczałkowic i dali tam niesamowity popis, dlatego obolały po maratonie śmiechu brzuch musiałem przez chwilę leczyć (śmiech).

Jesteś także ambasadorem Plaża Open. Jaki był twój stan wiedzy o Plaży kilka miesięcy temu i jaki jest teraz?
Wiedziałam i oczywiście wiem nadal, że Plaża Open jest jednym z najlepszych o ile nie najlepszym turniejem siatkówki plażowej w naszym kraju. Organizację chwaliłam przed chwilą, ale muszę to zrobić jeszcze raz, uczestnicy mają wszystko czego sobie tylko zażyczą, wszyscy wyjeżdżają z turniejów Plaża Open z uśmiechami na twarzy za co należą Wam się wielkie brawa.

Słuchając twoich wypowiedzi myślę, że nie trzeba było ciebie długo namawiać abyś została ambasadorem projektu. Duża w tym zasługa Tomka Rakoczy.
Dokładnie, to właśnie Tomek namówił mnie do tego, abym wsparła projekt Plaża Open. Absolutnie tej decyzji nie żałuje i z wielką chęcią będę Wam pomagać, kiedy tylko będziecie potrzebowali mojego wsparcia.

Fajnie jest znaleźć się w gronie ambasadorów Plaża Open oprócz takich zawodników jak Piotr Gruszka, Dominik Witczak czy Paweł Zagumny.
Oczywiście, że miło jest znaleźć się w takim gronie. Z chłopakami znamy się bardzo dobrze, siatkówka jest sportem bardzo rodzinnym, dlatego mogę powiedzieć, że wszyscy ambasadorzy tworzą jedną wielką siatkarską familię.

Z Agatą Sawicką rozmawiał Piotr Bąk – Plaża Open
powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 700814 PLAŻOWICZEM