Ciągle pada a emocje rosną!
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
13/07/2013

Ciągle pada a emocje rosną!

Niestety pogoda nadal nie odpuszczała uczestnikom czwartego turnieju tegorocznego cyklu Plaża Open. Takie a nie inne warunku atmosferyczne nie przeszkodziły jednak zarówno Panom jak i Paniom w rozegraniu sporej ilości spotkań.

W turnieju męskim wyłoniono dwóch półfinalistów, są to pary Baca/Kwasowski oraz Wawrzyńczyk/Kapuśniak. Pierwsi z wymienionej dwójki w walce o półfinał pokonali w dwóch setach duet Dzikowicz/Brożyniak kontynuując tym samym doskonałą passę z poprzednich tygodni (Kamil Kwasowski oraz Artur Baca wygrali dwa turniej z rzędu – w Cieszynie i Chorzowie). Z kolei Stanisław Wawrzyńczyk oraz Marcin Kapuśniak po kapitalnym starciu pokonali 2:1, po tie-breaku Mariusza Jajusa oraz Marcina Brzezińskiego. Już jutro czekają nas pozostałe dwa starcia ćwierćfinałowe, w których zmierzą się wspomniani przed chwilą wice-mistrzowie turnieju w Kętach z parą Kożuch Tokarski, oraz Zarankiewicz/Radojewski z Dzikowiczem oraz Brożyniakiem.

Odbył się jeden z zaplanowanych konkursów a mianowicie zagrywka do celu, po zaciekłej walce najlepsza okazała się Justyna Rembiasz, która oprócz zdobycia bonu od naszego Partnera poligraficznego firmy CeWe o wartości 200 zł cieszyła się także z… urodzinowego tortu! W turnieju damskim do półfinału awansowały pary Baron Gryma, które okazały się lepsze od duetu Kwasowska/Adamska, oraz Komisarczyk/Patryarcha, które pokonały w ćwierćfinale parę Wróblewska/Baran. Jutro kolejne spotkania turnieju damskiego, 4 spotkania zdecydują o tym, które pary awansują do fazy półfinałowej.

Piotr Bąk - Plaża Open/Redaktor Naczelny Siatkowka24.com
powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 700858 PLAŻOWICZEM