Klasyfikacja końcowa turnieju w Pszczynie
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
03/06/2012

Klasyfikacja końcowa turnieju w Pszczynie

Przedstawiamy końcową klasyfikację turnieju w Pszczynie. Wśród kobiet najlepsze okazały się: Karolina Sowała/Magdalena Szczytowicz, z kolei wśród mężczyzn zwyciężyli Wojciech Włodarczyk/Artur Bagiński. Poniżej pełna klasyfikacja.

Klasyfikacja końcowa turnieju kobiet:

Miejsce 1: Karolina Sowała/Magdalena Szczytowicz

Miejsce 2: Izabela Soja/Aleksandra Filip

Miejsce 3: Sabina Bogacz/Anna Paździorek

Miejsce 4: Joanna Furczyk/Marzena Patryarcha

Miejsca 5-6:

Anna Kulbida/Anna Cześników, Katarzyna Zubik/Anna Ciuła

Miejsca 7-8:

Kaja Rogala/Marcelina Wyszomirska, Monika Norys/Paulina Szczepaniak

Miejsca 9-12:

Monika Wojdyła/Magdalena Włodarska, Katarzyna Baś/Monika Materska, Magdalena Dzikowska/Karolina Kozioł, Kinga Spera/Dorota Pawlak

Miejsca 13-16:

Ewa Czeranowska/Sabina Chmiel, Justyna Rembiasz/Dominika Pawłowska, Weronika Przebinda/Paulina Faruga, Małgorzata Płusa/Angelika Strządała

Klasyfikacja końcowa turnieju mężczyzn:

Miejsce 1:

Wojciech Włodarczyk/Artur Bagiński

Miejsce 2:

Bartłomiej Dzikowicz/Jędrzej Brożyniak

Miejsce 3:

Mateusz Kamiński/Dawid Ogórek

Miejsce 4:

Artur Baca/Kamil Gilner

Miejsca 5-6:

Kamil Kwasowski/Piotr Barciewicz, Roman Andrys/Marcin Brzeziński

Miejsca 7-8

Michał Faryna/Miłosz Tokarski, Piotr Słonina/Paweł Piwowarczyk

Miejsca 9-12:

Łukasz Woźniak/Rafał Telega, Aleksander Januszkiewicz/Grzegorz Barciak, Tomek Winiarski/Wojciech Widawski, Kamil Szwaj/Paweł Zawadzki

Miejsca 13-16:

Łukasz Kiniorsk/Karol Szczepanik, Rafał Stemplewski/Tomasz Mrózek, Jarosław Madzia/Wojciech Stellmach, Adam Potempa/Rafał Borkowski

Miejsca 17-24:

Marcn Hanusek/Marek Buczek, Sebastian Marczyński/ Mariusz Jajus, Maciek Klimas/Michał Matyja, Piotr Saklak/Piotr Krzemiński, Tomasz Gorgoń/Dawid Bułakowski, Michał Wyrobek/Marek Działowski, Bartłomiej Kolonko/Jakub Gumoś,

Miejsca 25-32:

Artur Kowalik/Michał Płecha, Jakub Jarosz/Karol Wysokinski, Szymon Wadoń/Krystian Wykręt, Krzysztof Franek/Michał Żwak, Łukasz Janus/Mateusz Janus, Mateusz Skoneczny/Maciej Biernat, Kamil Pache/Rafał Szuplak, Łukasz Solewodziński/Michał Wychrystenko

powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 660335 PLAŻOWICZEM