Piękne miasta na mapie Plaży Open
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
01/03/2012

Piękne miasta na mapie Plaży Open

1 czerwca – pierwszy, najważniejszy dzień projektu Plaża Open 2012. Waśnie wtedy rozpoczniemy turniej w Pszczynie. Inauguracyjne zawody odbędą się na Rynku, w centralnym punkcie miasta i będą trwać przez trzy dni.
 
Następnie po dwutygodniowej przerwie po raz drugi wysypiemy kilkaset ton piachu na cieszyński rynek. Od 22 do 24 czerwca Cieszyn stanie się stolicą siatkówki plażowej.
 

Kolejnym przystankiem na plażowej mapie będzie Bielsko-Biała. Zeszłoroczny turniej na kąpielisku START cieszył się ogromnym zainteresowaniem, dlatego dołożono wszelkich starań, aby Plaża Open ponownie zawitała na Podbeskidziu w dniach 6-8 lipca.
 
13 lipca – w piątek rozpocznie się czwarta odsłona cyklu, a miejscem rozgrywek będzie Kędzierzyn-Koźle, turniej odbędzie się na wyspie. Miejmy nadzieję, że będzie to szczęśliwy dzień, a czarny kot lub brzydka pogoda nie popsują zabawy Plażowiczom.
 
Po Kędzierzynie przyjdzie czas turniej w Jaworze, który odbędzie się w dniach 20-22 lipca to znakomite miejsce dla miłośników siatkówki plażowej z województwa dolnośląskiego i okolic.
 
Ostateczna rozgrywka, czyli wielki finał wydarzenia Plaża Open będzie miał miejsce w Pile w rekreacyjnym i rewelacyjnym ośrodku Płotki. W dniach 8 i 9 lipca odbędzie się ostatni turniej kwalifikacyjny. Finał, na który przyjadą wszystkie najlepsze pary całego cyklu rozpocznie się 10 lipca.
 
1-3 czerwca – Pszczyna
22-24 czerwca – Cieszyn
6-8 lipca – Bielsko-Biała
13-15 lipca – Kędzierzyn-Koźle
20-22 lipca – Jawor
8-9 sierpnia – Piła
10-11 sierpnia– Piła – FINAŁ
powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 660332 PLAŻOWICZEM