To jest już koniec, nie ma już nic..
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
29/08/2011

To jest już koniec, nie ma już nic..

Pierwszy cykl Projektu Plaża – Siatkówka Plażowa przeszedł do historii. Przez dwa miesiące gościliśmy w 9 miastach, aby zorganizować profesjonalny Turniej dla każdego. Finałowe rozgrywki odbyły się w miniony weekend w Wilkasach.

W Centrum Sportu Akademickiego zgromadziło się wielu kibiców, sympatyków siatkówki oraz Ambasadorzy Plaży. Zmagania na pisaku obserwowali Małgorzata Niemczyk oraz Paweł Papke, którzy jednogłośnie stwierdzili, że impreza jest świetną inicjatywą promującą zdrowy tryb życia.

Mecz o trzecie miejsce w Turnieju Kobiet między parami Dusza/Turek i Grzywacz/Lech zakończył się w dwóch setach, w których lepsze okazały się Weronika Dusza i Weronika Turek. Spotkanie o złoto rozegrały Magdalena Rapacz i Agnieszka Radkowiak, a ich przeciwniczkami była para z Jeleniej Góry – Marcelina Wyszomirska i Aleksandra Deptuch. W tie-breaku minimalnie wygrał zespół Wyszomirska/Deptuch.

Mecz o 3 miejsce:
Dusza/Turek - Grzywacz/Lech 2:0 (21:16, 21:7)

Finał:
Rapacz/Radkowiak – Wyszomirska/Deptuch 1:2 (17:21, 21:18, 10:15)

W Turnieju Mężczyzn na boiskach nie brakowało emocji, ponieważ do walki stanęły najlepsi z najlepszych. Trzecie miejsce zajęła para Arkadiusz Mickuń/Arkadiusz Czajkowski, którzy nie dali szans swoim rywalom z Krakowa. Złote medale zawisły na szyjach Andrzeja Stankowskiego i Tomasza Guziałka. W finale projektu Plaża – Siatkówka Plażowa pokonali 2:0 zespół Urban/Glinka.

Mecz o 3 miejsce:
Micuń/Czajkowski – Dudek/Matras 2:0 (21:13, 21:14)

Finał:

Guziałek/Stankowski – Urban/Glinka 2:0 (21:11, 21:16)

Wśród wszystkich zawodników jeden zasłużył na wyjątkową nagrodę. MVP całego cyklu zdobył Bartosz Dudek z Krakowa, który był z nami na sześciu Turniejach, w Białymstoku dwukrotnie stał na najwyższym stopniu podium, a na boisku zawsze dawał z siebie sto procent.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób dołożyli swoją cegiełkę do projektu Plaża – Siatkówka Plażowa DZIĘKUJEMY!

Do zobaczenia za rok :)
powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 660329 PLAŻOWICZEM