Plażowanie w Białymstoku zakończone
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
20/08/2011

Plażowanie w Białymstoku zakończone

Turniej w Białymstoku dobiegł końca. Mimo nieprzewidywalnych warunków atmosferycznych, po wielu ciężkich meczach wyłoniliśmy zwycięzców. Zostali nimi stali bywalcy, zawodnicy, którzy jeżdżą po całej Polsce, aby zagrać w Turnieju Plaża – Siatkówka Plażowa.

Tomasz Dudek wraz z Bartoszem Dudkiem nie mieli sobie równych w białostockich zawodach. Najpierw wygrali w Akademickim Pucharze Polski, a dzień później stanęli na najwyższym stopniu podium w Turnieju OPEN. Srebro zawisło na szyjach Artura Kiersnowskiego i Marka Biruli. Brązowy medal trafił do Damiana Załęskiego i Piotra Leończuka.  

Podczas dzisiejszego dnia na Plaży towarzyszyła nam kampania „Makaron rządzi zdrowo”, która zrobiła furorę wśród zawodników, kibiców i organizatorów. Każdy Plażowicz chętnie skosztował makaronowych przysmaków przygotowanych przez Pawła Lorocha. Oprócz tego do dyspozycji był trenażer rowerowy dla tych, którzy chcieli spalić nieco kalorii.

Specjalnymi gośćmi na Plaży były siatkarki z PlusLigi Kobiet. Zawodniczki AZSu Białystok chętnie wspierają tego typu inicjatywy i towarzyszą podczas ich realizacji.

Turnieje w Białymstoku były ostatnią szansą na awans do wielkiego finału Akademickiego Pucharu Polski oraz Plaży – Siatkówki Plażowej. W Wilkasach na trzy najlepsze pary z Białegostoku czekają zwycięzcy z wszystkich miast projektu.
 
powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 660327 PLAŻOWICZEM