Nagrody w Jeleniej Górze rozdane!
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
31/07/2011

Nagrody w Jeleniej Górze rozdane!

Od samego ranka zawodniczki i zawodnicy stawili się na boiskach i rozpoczęli walkę o Puchar Plaży i atrakcyjne nagrody firmy HI-TEC i MDZ ERREA. 

Pogoda nie zaskoczyła nikogo i cały dzień tradycyjnie było zimno, pochmurno i deszczowo. Jednak atmosfera na Plaży i tak była gorąca, gdyż Turniej Mężczyzn i Kobiet wkroczył w decydującą fazę.

W meczach półfinałowych mężczyzn zwyciężyli Radosław Grzelak/Dawid Wójcik i para Tabaka/Romańczyk. Te dwa zespoły zagrały o złoty medal. Finał stał na bardzo wysokim poziomie sportowym.  Do ostatecznego rozstrzygnięcia potrzebny był tie-break, w którym minimalnie lepsi okazali się Jerzy Tabaka i Tomasz Romańczyk. Trzecie miejsce zajęli Patryk Łotocki i Marcin Stempień.

Finał:
Grzelak/Wójcik – Tabaka/Romańczyk 1:2

Mecz o 3 miejsce:
Łotocki/Stempień – Paszczyk/Dembiński 2:0

Turniej Kobiet kończył się dwoma meczami, które zadecydowały o tym, kto stanął na plażowym podium. Brązowy medal trafił do Anny Cześników i Katarzyny Paszczyk. Srebro zawisło na szyjach Pauliny Michalkiewicz i Marty Micińskiej. Medal z najcenniejszego kruszcu zdobyły Aleksandra Deptuch i Marcelina Wyszomirska.

Finał:
Wyszomirska/Deptuch – Michalkiewicz/Micińska 0:2

Mecz o 3 miejsce:
Gajda/Cześników – Cześników/Paszczyk 0:2

W czasie zmagań na boiskach organizatorzy znaleźli chwilę na zabawę i ogłoszono konkurs na zagrywkę do celu! Okazało się, że to zadanie bardzo trudne, a wręcz prawie niewykonalne. W kategorii mężczyzn żaden zawodnik nie trafił w hula-hop po drugiej stronie siatki. Dopiero DJ Sidu wziął sprawy w swoje ręce i piłka uderzyła w obręcz koła. Wśród kobiet również tylko jednej udało się wycelować zagrywkę i trafić w hula-hop. Nagrodzeni zostali ci, którzy byli najbliżej celu, czyli: Anastazja Łozowska, Karolina Banasik, Tomasz Romański i Patryk Łotocki. Jednak najważniejsza w tym wszystkim była dobra zabawa i potężna porcja śmiechu.   
 
powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 660326 PLAŻOWICZEM