Łódzki APP odpłynął do historii
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
24/07/2011

Łódzki APP odpłynął do historii

Kolejny turniej Akademickiego Pucharu Polski za nami. Cztery najlepsze pary mężczyzn i kobiet stoczyły dziś walkę o podium.

Najlepsze w Turnieju Kobiet okazały się Agnieszka Radkowiak i Magdalena Rapacz, które w finale pokonały parę Rogala/Rogala. Na trzecim miejscu uplasowały się Kamila Klajman i Małgorzata Owczarek.

Klajman/Owczarek – Mastalerz/Zielińska 2:1 (16:21, 21:7, 15:5)

Rogala/Rogala – Radkowiak/Rapacz 1:2 (18:21, 21:18, 19:17)

Kacper Cieślak i Mateusz Bartoszewicz zdobyli brązowym medal. Na srebro zapracowali sobie stali bywalcy naszych Turniejów Zenon Matras i Bartosz Dudek. Zwycięstwo i główna nagroda trafiła do Bartłomieja Rebzdy i Bartosza Jesień.

Bartoszewicz/Cieślak – Krzyżanowski Białek 2:0 (21:0, 21:0) – walkower

Dudek/Matras – Rebzda/Jesień 0:2 (14:21, 14:21)

Gratulujemy i wszystkie pary z półfinałów zapraszamy do WIELKIEGO FINAŁU w Wilkasach!

Oprócz turniejów mężczyzn i kobiet po raz pierwszy odbył się Turniej Mikstów. Zawodnicy i zawodniczki nieśmiało zgłaszali się do zawodów, poszukiwania partnerów do gry przez mikrofon również nie na wiele się zdały. Jednak najodważniejsi stanęli do męsko-damskiej walki. Trzy mieszane pary świetnie się bawiły, podobnie jak kibice, którzy meksykańską falą i brawami dopingowali swoich faworytów. Podium zostało zdominowane przez krakowskie pary. Pierwsze miejsce zajęli Agnieszka Radkowska i Zenon Matras, a drugie Magdalena Rapacz i Bartosz Dudek. Jedyną parą nie-krakowską byli Weronika Kisiel i Miziołek Damian, którzy stanęli na trzecim miejscu.
powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 660322 PLAŻOWICZEM