8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
11/07/2011

Przy prażącym słońcu na kąpielisku START w fazę finałową wkroczył  projekt Plaża – Siatkówka Plażowa.

Rozegrane zostały półfinałowe spotkania kobiet, w których pary Żmija/Paździorek i Norys/Urbańczyk zwyciężyły i zmierzyły się w finale. Ostatecznie na najwyższym stopniu podium stanęły Sabina Żmija i Anna Paździorek. Trzecią lokatę zajęły Katarzyna Zubik i Anna Ciuła.

Mecz o 3. miejsce:

Katarzyna Zubik/Anna Ciuła – Patrycja Strządała/Angelika Strządała 2:0 (21:13, 21:5)

Mecz o 1. miejsce:

Sabina Żmija/Anna Pażdziorek – Monika Norys/Iwona Urbańczyk 2:1 (13:21, 21:15, 16:14)

Turniej mężczyzn, w którym do zgarnięcia było 1000 złotych wygrali Wojtek Włodarczyk i Artur Bagiński. W meczu finałowym po przegranej na drugim miejscu stanęła para Piotr Słonina/Paweł Piwowarczyk. Trzecie miejsce na podium zajęła para Kwasowski/Baca.

Kamil Kwaskowski/Artur Baca – Karol Szczepanik/Michał Matyja 2:0 (21:7, 21:19)

Wojciech Włodarczyk/Artur Bagiński – Paweł Piwowarczyk/Piotr Słonina 2:0 (21:19, 21:15)

Organizatorzy przyznali również nagrody w kategoriach najlepsze miasto oraz najmłodsi i najstarsi.
W kategorii najlepsze miasto w Turnieju Kobiet na pierwszym miejscu uplasowały się Łaziska Górne (Paździorek/Zmija). Na drugim miejscu znalazł się Cieszyn (Strządała/Strządała), a trzecie miejsce zajął Skoczów (Szostok/Wajdzik).

W Turnieju Mężczyzn najlepszym miastem okazało się Bielsko-Biała (Koczorek/Gwizdała).