APP w Kryspinowie rozstrzygnięty!
  1. ABC uczestnika
  2. Zgłoszenia
  3. Turnieje
  4. Plaża Mikstów
  5. Organizatorzy
  6. Galeria
  7. Dla Kibica
  8. Sponsorzy
  9. Media
  10. Kontakt
03/07/2011

APP w Kryspinowie rozstrzygnięty!

Pogoda w ten weekend nie rozpieszczała zawodników grających w Akademickim Pucharze Polski. Deszcz, wiatr i zimno doskwierało przez cały turniej. Jednak żaden z uczestników nie narzekał, gdyż gorąca atmosfera na boiskach trwała do ostatniego punktu.
 
W dniu dzisiejszym w kameralnym gronie rozegrane zostały półfinały i finał. Para półfinałowa Lech/Józefowicz nie przyjechała do Kryspinowa, zatem odbył się tylko jeden półfinał oraz mecz o złoty medal.
 
Pierwsze spotkanie między parami Dzierwa/Szczepanik i Dudek/Matras było jednostronne. Dudek i Matras dzielnie walczyli, ale to nie wystarczyło, aby pokonać ich doskonale przygotowanych przeciwników. Ostatecznie zajęli trzecie miejsce w turnieju.
 
Michał Dzierwa/Karol Szczepanik – Bartek Dudek/Zenon Matras 2:0 (21:10, 21:16)
 
Finałowy mecz rozegrany na najwyższym poziomie dostarczył wielu emocji. Na trybunach kibice i organizatorzy dopingowali obydwie pary świetnie bawiąc się przy gorących rytmach z Kuby i Brazylii. Po dwóch setach zwyciężyła para Dzierwa/Szczepanik, a na drugim miejscu uplasowali się Przemysław Ungeheuer i Bartłomiej Błoński.
 
Michał Dzierwa/Karol Szczepanik - Przemysław Ungeheuer/Bartłomiej Błoński 2:0 (21:13, 21:11)
 
Kolejny turniej z cyklu Akademicki Puchar Polski odbędzie się w Łodzi (23-24.07). Wszystkich AZSIAKÓW zapraszamy! 
powrót
Oficjalni partnerzy
JESTEŚ 660336 PLAŻOWICZEM